א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

שיקום שתלים

שיניים חסרות בחלל הפה הן בעיה רצינית משפיעה על האסתטיקה ועל נראות המטופל וגם פוגעת ביכולתו לאכול, ללעוס ולעיתים אפילו לדבר כראוי. במצבי קיצון, חוסר שיניים יכול לגרום לבעיות שונות בלסת, דלקות, כאבים וחוסר נוחות משמעותי. לכן במקרים כאלה הפתרון המקובל ביותר כיום הוא שיקום שתלים. במרפאה של דר' קלריסה מור-גן תוכלו לקבל מגוון טיפולים לשיקום הפה, ביניהם שתלים, שיקום על גבי שתלים, תותבות קבועות ועוד.

 

שיקום שתלים – נקודות חשובות

שתלים הם תחליפים מלאכותיים לשורשי השן, מתאימים למילוי מקומות חסרים בשיניים בפה, בין אם מדובר על שן אחת או על כמה שיניים. שיקום הפה באמצעות שתלים מתאים לכל אדם שמצבו הבריאותי מאפשר טיפול מסוג זה ואינו מעוניין בפתרון כמו שיניים תותבות, אלא בפתרון קבוע, שלא ניתן להוציא מהפה.

מהם שתלים לשיקום הפה?

שתלים הם ברגים עשויים מחומר חזק ועמיד בשם טיטניום, אותם מחדירים לעצמות הלסת. אל הברגים האלה מחברים את הבסיס לבניית כתר, או גשר. לצורך שיקום באמצעות שתלים יש צורך בעצם חזקה ובריאה. אם אין כזו עצם בנמצא, ניתן לבצע ניתוח לבניית עצם בדרכים שונות, כדי לספק את הבסיס הדרוש להתקנת שתלים.

שיקום שתלים - טכניקה מתקדמת לשיקום הפה

שיקום שתלים – יתרונות

שתלים הם פתרון ארוך טווח, קבוע וטבעי למראה ולכן הם מקובלים ונפוצים מאוד. ניתן גם לבצע טיפולי תחזוקה כל כמה שנים כדי לשמור על מראה נקי ויפה, אך לא כאן טמון היתרון העיקרי של שתלים. היתרון העיקרי הוא ביכולתם של השתלים להחליף שיניים חסרות, בגלל עקירה או שבר, בלי לפגוע בשיניים סמוכות.

 

כיצד מבצעים השתלת שתלים בלסת?

תהליך השתלה כולל החדרה של השתל לתוך עצם הלסת, תופרים את החניכיים ומשאירים אותו לתקופת היקלטות. עם הזמן, מתפתחים תאי עצם סביב השתל ומחזקים אותו במקומו, אז אפשר לפתוח שוב את החניכיים ולחבר אל השתלים את הבסיס לחיבור הכתר, או התותבת.

 

שיקום על גבי שתלים עושים במרפאת דר' קלריסה מור-גן

שיקום הפה באמצעות שתלים הוא תהליך מקובל ונפוץ, שמטרתו להחזיר לפה את המראה הטבעי והיפה, שיאפשר לכם לחייך מאוזן לאוזן. במרפאה של דר' קלריסה מור-גן תוכלו לקבל מגוון טיפולים לשיקום הפה, בכלל זה גם שתלים, כתרים, ניתוחי חניכיים, תותבות ועוד.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים