א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

שיקום פה בתל אביב

מרפאת ד”ר מור-גן מספקת מענה כלל בעיות הפה והשיניים במגוון היבטים הכוללים אותרתונדטיה, שיקום פה ולסת, השתלות וניתוחים ואסתטיקה. צוות רופאי המרפאה הינו בעל ניסיון ומומחיות במגוון רחב של טיפולי שיניים כאשר הטיפולים מתנהלים בליווי ובשיתוף מלא של המטופל, תוך התאמת תכנית טיפולים אישית וכל זאת תוך מתן דגש על יחס אישי ואדיב על להבראה והחלמה מלאה של המטופל.

שיקום פה במרכז

מרפאת ד”ר מור-גן מתמחה בטיפולי שיקום פה במרכז ובפרט בטיפולי שיקום פה בתל אביב. תהליך הטיפול כולל אבחון מקצועי ומדויק העושה שימוש בניסיון הרב של צוות הרופאים המסור ובידע המקצועי הרחב והמעודכן ביותר. לאחר שלב האבחון, הרופא המטפל יבנה תכנית טיפולים הדרושה לשחזור מלא של הפה ושיקומו המוחלט. שלב הביצוע כולל ליווי צמוד של המטופלים ועבודה מקצועית בידי רופא מומחה פה ולסת עד להבראת כל מטופל באופן מלא. שיקום לסת וכן שיקום פה במרכז עשוי להיות תהליך מתמשך ולכן חשוב לבחור במרפאה אשר מסוגלת לספק את כל מגוון סוגי הטיפולים הנדרשים עד להבראה.

שתלים דנטליים בגבעתיים

שתלים דנטליים נחשבים כיום לפתרון מתקדם ומודרני להשלמת שיניים חסרות כאשר אחוזי הצלחת הטיפול הינם גבוהים והתוצאות איכותיות. שתל דנטלי הוא התקן בצורת בורג, עשוי מחומרים ביולוגיים בעלי יכולת התמזגות עם העצם. השתל מוחדר לתוך עצם הלסת ויוצר בסיס יציב המאפשר חיבור השיניים החלופיות. מרפאת ד”ר מור-גן מתמחה בטיפולי שתלים דנטליים בגבעתיים ומספקת מענה איכותי למגוון בעיות שיניים ופה.

השתל הינו בעל עמידות גבוהה ויכול להחזיק 25 שנים ויותר. הטיפול המקצועי בידי רופאים מומחים מציג אחוזי הצלחה העומדים על 90%-95% כאשר יכולת התפקוד של השתלים משתווה לזו של שיניים טבעיות. ישנם כמה סוגים של שתלים דנטליים הכוללים שתלים לשיניים אחוריות, השתלת שן בודדת ושתלים במקרים של היעדר שיניים מוחלט. התאמת הטיפול תיקבע בהתאם לצרכים האישיים של המטופל ולנסיבות הבריאותיות עד להחזרת הפה לתפקוד מלא ותקין.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים