א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

שיקום הלסת

שיקום הלסת הוא תחום ברפאות השיניים הכולל מגוון רחב של טיפולים המיועדים להחזרת הפה לתפקוד תקין וכן להקניית מראה אסתטי. טיפולי שיקום הלסת נחשבים לרוב כהליכים מורכבים אשר חייבים להתבצע באופן מקצועי ובידיים מיומנות של רופאים מנוסים ומוסמכים בעלי התמחות בפה ולסת. תחום שיקום הלסת כולל סוגים שונים של טיפולי שיניים, המותאמים באופן מדויק ולאחר אבחון ותכנון, לכל מטופל באופן אישי. לעיתים קרובות, טיפולי שיקום הלסת נמשכים על כמה טיפולים לאורך זמן ולכן ישנה חשיבות לבנייה של תכנית טיפול מתאימה ומקיפה המיועדת לשיקום הפה והלסת.

התאמת הטיפול באופן אישי

שיקום הלסת נדרש במקרים שונים וכתוצאה מסיבות שונות הכוללות חבלות, תאונות, מצבי ריקבון והזנחה ועוד. טיפולי שיקום הלסת משלבים מספר סוגי טיפול בהם השלמה של שיניים חסרות, סתימות, עקירות, טיפולי שורש, השתלות ועוד. התאמת ובחירת הטיפול הנכון, מתבצעת בתיאום מלא עם המטופל ולאחר בחינה של כל האפשרויות. התאמת הטיפול מחייבת אבחון נכון של הגורמים להיווצרות הבעיות במטרה להגיע לטיפול היעיל ביותר בשלב הביצוע.

שלבי הטיפול

שלבי הטיפול של שיקום הלסת כולל:

  • אבחון מדויק ובניית תכנית טיפולים מתאימה בשיתוף המטופל, תוך שימוש בניסיון קודם ובידע מקצועי.
  • התאמת תכנית השיקום למטרה המרכזית והיא שחזור מלא של הפה ושיקום הלסת.
  • ביצוע הטיפול באופן מקצועי ומתן מענה לכלל הגורמים הבעייתיים, תוך ליווי צמוד של המטופל, עד להבראתו והחלמתו המלאה.

סוגי טיפולים לשיקום פה ולסת

מרפאת ד”ר מור-גן מתמחה במגוון טיפולי פה ולסת וכוללת צוות רופאים בכירים ומנוסים שזהו תחום התמחותם. ד”ר מור-גן היא רופאה בכירה בעלת ניסיון עשיר בתחום רפואת השיניים, האורתודנטיה, בריאות הפה והאסתטיקה. המרפאה מספקת מגוון רחב של טיפולים בתחום שיקום הפה והלסת הכוללים שימור רכס לאחר עקריה וביצוע טיפולי שתלים בפה במרכז ככלל כמו גם עבודות וטיפולי שתלים דנטליים ברמת גן.

צוות המרפאה בניהולה של ד”ר מור-גן ישמח להעניק לכם שירות מקצועי ומקיף לכלל בעיות השיניים באופן המקצועי ביותר ותוך מתן דגש על יחס אדיב ואישי לכל מטופל.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים