א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

השתלה בשיטת I RASE

שיטת I RASE להשתלת שיניים

שיטת I RASE הינה שיטת טיפול המשלבת בין בניית עצם לבין החדרת שתל. אצל אנשים הסובלים מנסיגת עצם יש קושי אמיתי לבצע השתלת שיניים, כיוון שהשתל מוחדר לעצם והיא הבסיס ליציבות שלו לאורך השנים. במקרים שחסרה עצם מבצעים תהליך כירורגי הנקרא הרמת סינוס בו מבצעים חתך בחניכיים ומחדירים חומר דמוי עצם. כמספר חודשים לאתר הזרקת החומר מחליפים אותו בדמוי עצם ייחודי שעליו בעצם מקבעים את השתל.

יתרונות השיטה

שיטת I RASE מאפשרת לוותר על השלב הכירורגי שבחיתוך החניכיים ולבצע את החדרת החומר המחליף את העצם באמצעות הזרקת מי מלח דרך השתל עצמו. תפקידם של מי המלח הוא להפריד את הרקמה ולשמור על שלמותה ובזמן שהיא מופרדת פשוט להזריק את חומר דמוי העצם ולקבע את השתל במקום.

התהליך הזה חוסך כאבים שקיימים בכל הליך כירורגי של חיתוך וחוסך זמן רב בכך, שהחומר המוזרק כבר בטיפול הראשון, הוא החומר אליו מקבעים את השתל.

ד”ר קלריסה מורגן רפואת שיניים אחרת

מרפאת ד”ר קלריסה מור-גן, מעניקה מגוון טיפולים באמצעות מומחים, תוך שימוש בדרכי הטיפול ובמכשור המתקדמים ביותר בתחום: טיפולים משמרים ושיקום על גבי שתלים, טיפולי חניכיים, יישור שיניים, טיפולי לייזר, טיפולים אסתטיים, כולל הלבנת שיניים, שירותי שיננית ועוד.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים