א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

שיוף שיניים

דוקטור מורגן, רופאת שיניים מומחית, מזמינה אתכם לשפר משמעותית את מראה השן בעזרת שיוף שיניים.

דוקטור מורגן היא רופאת שיניים בכירה העוסקת במשך שנים במגוון טיפולי שיניים הכוללים מגוון רחב של תחומים כגון- אסתטיקה, אורתודונתיה, שיקום הפה, השתלות ועוד. כחלק מכל אותם תחומי התמחות דוקטור מורגן מומחית בביצוע שיוף שיניים מדויק התורם באופן משמעותי במיוחד למראה האסתטי והיפה של חלל הפה. פנו לפגישת הכרות ותוכלו לגלות שמצאתם את רופאת השיניים שלכם.

שיוף שיניים – מה זה אומר?:

שיוף שיניים מתבצע באמצעות שיוף של השן עד ליצירת מראה אחיד של השיניים. השיוף מתבצע תוך הסרת השכבות העליונות של השן. לכן, השכבה המלוכלכת המקנה לשן את המראה הצהבהב שלה, תוסר במהלך שיוף שיניים מקצועי המתבצע על ידי ידיים מנוסות בנושא זה. שיוף שיניים מהווה לעיתים חלק מטיפול כוללני גדול יותר אף כי בפעמים אחרות הוא מהווה טיפול בפני עצמו. אם אתם מעוניינים ליצור מראה אחיד לשיניים, לתת גימור איכותי ליישור שיניים, להלבין את השיניים באמצעות הסרת השכבות העליונות, לדאוג בתוך כל כך לבריאות הפה ולקדם מראה שיניים אסתטי, שיוף שיניים אצל דוקטור מורגן הוא הפתרון בשבילכם.

מאפיינים חשובים לתהליך נכון של שיוף שיניים:

דוקטור מורגן מקבלת מטופלים לתהליך של שיוף שיניים כאשר כל מאפייני הטיפול מונחים על השולחן. לדוקטור מורגן ידיים מקצועיות ביותר המומחיות בנושא של שיוף שיניים. לכן, התהליך מתבצע ברמה גבוהה ביותר של איכות. חשוב להבין כי שיוף שיניים הוא הליך הדורש דיוק רב וניסיון המאפשר להגן על השן יחד עם הסרת השכבות. אלו מאפיינים קריטיים לקבלת התוצאה הרצויה- שיניים יפות ולבנות וכן בריאות וחזקות. אצל דוקטור מורגן השילוב הרצוי מורגש בכל תוצאה.

על המרפאה של דוקטור מורגן עבור שיוף שיניים וטיפולים נוספים:

המרפאה של דוקטור מורגן נותנת מענה לכל טיפולי השיניים הקיימים בהתבסס על שנים רבות של מומחיות במסגרות מובילות. לדוקטור מורגן תוצאות מדהימות בטיפולי השיניים האסתטיים הכוללים את תהליך שיוף השיניים. כל מטופל במרפאה מקבל יחס אישי, ליווי מקצועי ודלת פתוחה לכל שאלה. מומלץ בחום להפקיד את טיפולי השיניים על ידיה של דוקטור מורגן

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים