א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

רפואת שיניים דחופה

מרפאת שיניים חירום היא קרש הצלה במקרי חירום

מקרי חירום הנוגעים לתחום של טיפולי שיניים מחייבים פגישה עם רופאים מעולים במיוחד. הרגעים הראשונים לאחר פגיעה בשיניים עשויים להיות קריטיים עבור עתיד השן ולכן יש לפנות לטיפול מקצועי.

מקרים הדורשים התערבות של מרפאת שיניים חירום:

מקרים רבים דורשים התערבות מיידית של רופאי השיניים. מקרים אלו עשויים להתהוות דווקא בסופי שבוע, לילות, חגים וחופשות אחרות. להלן כמה דוגמאות למקרים בהם יש צורך מיידי בפנייה למרפאת שיניים חירום:

 • כאבים בלתי נסבלים – כאב שיניים עלול להיות מטריד ביותר וליצור כאבים בלתי נסבלים. כאבי שיניים ידועים בכך שהם מסוגלים לגרום לעוגמת נפש משמעותית ואפילו להוביל לחסור תפקוד. לעיתים רבות, כאב השיניים מתחיל ברמה מינורית שאינה מציקה באופן בלתי נסבל ולכן נדחק לצד. כאבים אלו עשויים להתפרץ בבת אחת באופן פתאומי והדרך היחידה לטפל בהם היא באמצעות רופא שיניים הפועל במרפאת חירום.
 • חבלות – שבירת שיניים ועוד, אלו הם מקרים בהם אין כאבים מוחשיים מאד אך בכל זאת מתפתחת סכנה ממשית לבריאות השן. הפתרון לא ימצא בחדר המיון ויש לפנות למרפאת שיניים חירום.
 • טיפולי חירום – נפילת סתימות, נפילת כתרים, נפילת גשרים, דלקות חריפות ועוד. במקרים אלה, נדרשת במיוחד מעורבתו של רופא שיניים חירום על מנת לתת מענה מיידי ופתרון זמני לבעיה עד לטיפול הקבוע במרפאת השיניים.

מרפאת שיניים חירום ברמת גן

חשוב לדעת כי הטיפול הראשוני הוא משמעותי ביותר לתהליך שיבוא לאחר מכן. לכן, אין ללכת לרופאים שאינם מומחים דיים במקרים מסוג זה. במרפאת דוקטור מורגן נותנים מענה ראשוני למטופלים החשים צורך מיידי לפנות לשירות של מרפאת שיניים חירום וזאת תוך מתן שירות מקצועי ביותר המתבסס על שפע של ניסיון.

אין לשכוח כמובן כי לאחר מתן המענה הראשוני נדרש המשך מעקב וטיפול מסודר במרפאה.

עזרה ראשונה רופא שיניים רמת גן

עזרה ראשונה רופא שיניים רמת גן

אם אתם צריכים בדחיפות עזרה ראשונה רופא שיניים רמת גן יכולה להציע לכם מרפאה נפלאה עם טיפול חירום מהיר, זמין ומקצועי. עזרה ראשונה, המוגדרת כסיוע או טיפול ראשוני הניתן למי שנפצע או שהחמיר מצבו הרפואי, מכסה מגוון רחב של תרחישים, החל מהענקת טיפול לשן שנשברה בעקבות נפילה או פציעה, עד טיפול שורש דחוף, עקירת שן שצומחת באופן לא בריא ועוד. במרפאת השיניים ברמת גן, בהנהלת ד"ר קלריסה מור-גן, תוכלו לקבל מגוון שירותי מרפאת חירום בתחום רפואת השיניים, עם מיטב הרופאים המומחים בתחום.

עזרה ראשונה רופא שיניים ברמת גן  – באיזה מצב יש ללכת ולקבל טיפול חירום?

ישנם מגוון מצבים המחייבים קבלת עזרה ראשונה רופא שיניים רמת גן יכולה להציע לכם מגוון מרפאות נפלאות שיתנו לכם טיפול ראשוני שיקל על הכאבים ויתחיל לפתור את הבעיה מהשורש.

 • מורסות/זיהומים – אבצס וזיהומים מתרחשים בדרך כלל כתוצאה מהיגיינת פה לקויה ומחלות חניכיים. הדבר עלול להוות סיכון קיצוני אם יש למטופל מצב בריאותי פגיע וכרוני, כמו סוכרת למשל. זיהומים דרך הפה עלולים להתפשט בכל הגוף אם לא מטפלים בהם במהירות, והדבר מצריך טיפול דחוף מציל חיים.
 • דימום מהפה – מכה בפה או נפילה על הפנים עלולה לגרום לפציעות בפה ובחניכיים. אם אתם מבחינים בדימום מפציעה בפה, חשוב לקבל עזרה ראשונה בסיסית ולנסוע מיד לרופא השיניים.
 • שבירת שיניים – שן שבורה יכולה לנבוע מנשיכת מזון קשה, ממתק או ממכה בפה. אם יש לכם שן שנסדקה ונשברה, חשוב למצוא את החלקים שנשברו ולבקר אצל רופא השיניים כדי שיהיה אפשר לתקן את השן ולהחזירה למוטב.
 • כאבי שיניים ברמה חמורה- כאבי שיניים עזים יכולים להתרחש באזור חלל הפה בעקבות אובדן מילוי השן, עששת או בגלל מחלת חניכיים ודלקת בשלב מתקדם. עליכם לפנות לרופא שיניים בהקדם האפשרי כדי לקבוע את הסיבה לכאב, ועל סמך הדיאגנוזה לקבל טיפול מתאים.

כאבים בחלל הפה הם לא משחק ילדים

אם יש לכם את אחד התסמינים שנמנו לעיל או תסמינים אחרים המחייבים בדיקה דחופה אצל רופא שיניים – אל תתמהמהו. רפואת החירום יכולה לטפל במקרים קשים וחמורים שעלולים לגבות מחיר כבד על הגוף. צרו קשר כבר היום עם מרפאת השיניים ברמת גן, בהנהלת ד"ר קלריסה מור-גן, והגיעו בדחיפות לקבל עזרה מקצועית ומהירה. אצלנו עזרה ראשונה היא בעדיפות עליונה.

רופא שיניים חירום

רופא שיניים חירום ברמת גן

לפעמים קורים מצבים בהם אתם חייבים להגיע בהקדם האפשרי אל רופא שיניים חירום ברמת גן, בלי לקבוע תור מראש. במסגרת רפואת החירום בתחום רפואת השיניים עזרה ראשונה במקרים דחופים במיוחד של טראומה חזקה לשן, זיהום חמור ודימומים בחלל הפה יחד עם עוד שלל מקרים הדורשים התערבות בהקדם האפשרי. במרפאה בהנהלתה של ד"ר קלריסה מור-גן, רופאת שיניים מומחית בעלת ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום, תוכלו לקבל טיפול חירום ועזרה ראשונה בזריזות, יעילות ואדיבות.

רופא שיניים חירום ברמת גן – אילו סוגים של מקרי חירום קיימים?

אם אתם גרים במרכז, ואתם סובלים מכאבי שיניים או דימום שאינו נפסק בחלל הפה מומלץ להגיע אל רופא שיניים חירום ברמת גן, שיבדוק אתכם, יאבחן את הבעיה ויתחיל בטיפולה. ישנם כמה מצבים בהם עליכם להגיע במהירות אל המרפאה הקרובה ביתכם ולקבל טיפול:

 • מורסות וזיהומים – זיהומים מתקדמים בחלל הפה עלולים להתרחש על פי רוב כתוצאה מהיגיינת פה ירודה וחוסר טיפול ראוי שנמשך לאורך זמן רב. הדבר יכול להוביל לדלקת חניכיים ושלל מחלות בחלל הפה הפוגעות בשן, בשורש השן, בחניכיים ואפילו להגיע לכלי הדם.
 • טראומה בחלל הפה – פציעה, פגיעה ישירה או חבטה יכולים ליצור דימום חריף בחלל הפה המצריך רפואה דחופה. חשוב לדרוש את העזרה הראשונה שלכם בהקדם האפשרי על מנת לעצור את הדימום ולטפל בגורם הפגיעה.
 • שיניים שבורות– ישנם כמה סיבות שיכולות להוביל לשבירת שיניים, בהם חבטות וטראומות ישירות, כמו גם נשיכה ולעיסה של דברים קשים במיוחד. חשוב לאסוף את כל חלקיקי ושברי השן על מנת שיוכלו במרפאה לחבר אותם ולהשיבם למצב הטבעי.

עזרה ראשונה זו עדיפות עליונה

במידה ואתם סובלים מאחד או יותר מהתסמינים הללו, או שיש לכם חשש כי נשקפת בעיה של ממש בחלל הפה, אסור לכם לאבד זמן יקר. פנו בהקדם האפשרי אל מרפאת השיניים שלכם ודרשו לקבל טיפול חירום. ד"ר קלריסה מור-גן מטפלת במשך שנים במקרים שונים ומורכבים בתחום רפואת השיניים והיא תשמח להעניק לכם שירות אדיב, מקצועי ואיכותי במיוחד.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים