א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

רופא שיניים עזרה ראשונה

כשצריך עזרה ראשונה בתחום טיפולי השיניים, אתם רוצים רופא איכותי לצדכם. דוקטור מורגן היא הכתובת עבור עזרה ראשונה שיניים.

במהלך טיפולי עזרה ראשונה שיניים יש צורך רב בניסיון בתחום טיפולי השיניים המאפשר לקבל החלטות קשות, לבצע הליכים מורכבים בלי הכנה מראש ובלי הדרכה ברקע ולהיות אחראי ומתאים להמשך המעקב. הפגיעות המובילות לשימוש בשירותי עזרה ראשונה שיניים עלולים להיות ייחודיים ביותר ודרושה רופאה מקצועית ביותר עבור הטיפול. דוקטור מורגן פותחת את מרפאתה למקרי עזרה ראשונה והיא מציעה את שירותי האיכותיים למטופלים הזקוקים לכך.

עזרה ראשונה לכאבי שיניים – תהליך הפנייה:

עזרה ראשונה לכאבי שיניים עשויה להיות בדרך כלל טיפול חד פעמי בגדר “הנחת פלסטר” על הבעיה על פני טיפול עמוק בה. בין אם מדובר בפלסטר ובין אם מדובר בטיפול שלם לחלוטין, חייבת להיות יד מקצועית של רופא מומחה במיוחד שיקבל את ההחלטות הללו. כמובן שקיימים מגוון רחב של מצבים בהם יש לפנות לטיפול של עזרה ראשונה שיניים. עם קבלת ההחלטה שמדובר במקרה שלא סובל דיחוי, יש לפנות קשר עם נותני השירות ולעדכן אותם בנוגע להגעה למקום. הרופאים האחראיים על מתן עזרה ראשונה שיניים יחכו במקום לצורך מתן שירות כאשר המרפאה תהייה פתוחה ומוכנה לצורך מתן שירות.

המשך טיפול לאחר קבלת שירותי עזרה ראשונה שיניים:

המשך טיפול לאחר קבלת שירותי עזרה ראשונה שיניים חשובה ביותר. בפרט חשובה ההמשכיות של סגנון הטיפול ופעולה לפי קבלת ההחלטות שהתקיימה בזמן ההגעה לטיפול הראשוני. מרפאת השיניים של דוקטור מורגן המספקת רפואת שיניים למקרי חירום באופן מקצועי, ממשיכה את הטיפול במקרים גם לאחר מכן. דוקטור מורגן ממשיכה לעקוב אחר תהליך ההחלמה והטיפולים ואף מבצעת בעצמה את המשך תכנית הטיפולים לצורך נתינת מענה מקיף. פעולות אלה מאפשרות טיפול שלם יותר בהתאם לצרכים.

כדאי לדעת:

דוקטור מורגן היא רופאת שיניים בכירה בעלת ניסיון עשיר במגוון רחב של תחומים. לכן היא מהווה אשת מקצוע מתאימה לתת שירות במקרי חירום מתוך הכרות עם מגוון רב של תחומים ורכישת ניסיון במשל שנים ארוכות. המגע האישי, הטיפול, האכפתיות והליווי מאפשרים תהליך טוב יותר עם דגש רב יותר על איכות החיים של המטופל.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים