א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

רופא שיניים לילדים

הילד שלכם מתלונן על כאבי שיניים? הילדה נפלה ושברה את השן? זקוקים לשירותי רופא שיניים לילדים.

מרפאת שיניים ד”ר מור-גן היא המקום שאליו אתם צריכים להגיע כדי לקבל טיפולי שיניים לילדים!

חשיבות הביקור אצל רופא שיניים לילדים

השיניים הן דבר כל כך חשוב. הן גם מסייעות לנו באכילה והן גם חלק מהמראה האסתטי שלנו וכדאי לשמור עליהן גם אם מדובר בשיני חלב. מומלץ להביא את הילד לבקר אחת לשנה לפחות אצל רופא שיניים לילדים, גם על מנת לגלות בעיות עוד לפני שהן הופכות למציקות וגם כדי לגרום לו לפתח הרגלים בריאים. במרפאת השיניים של ד”ר ק. מור-גן מבוצעים טיפולי שיניים לילדים כולל טיפולי שורש תוך התחשבות מקסימלית בצורכיהם המיוחדים.

רופא שיניים לילדים – טיפול נעים

אנו מאמינים שטיפולי שיניים לילדים חייבים לתת תחושה נעימה וחיובית ככל הניתן עבור הילדים. אנו מעוניינים שלילדים יהיו שיניים בריאות וצחורות, על מנת שיוכלו לחייך ולכייף מבלי להיות מוטרדים מכאב הנובע למשל מעששת.

רופא שיניים לילדים – התמודדות עם חרדה דנטלית

הצוות שלנו עושה הכול כדי למנוע התפתחות של חרדה דנטלית עקב טראומה של טיפולי שיניים בילדות. הרופאים שלנו בעלי הכשרה לטיפולי שיניים לילדים. הם רוכשים את אמונם של המטופלים הצעירים ואף מתחבבים עליהם. הצוות שלנו יוכל בקלות להסביר לכם כהורים כיצד להכין את הילד לקראת הביקור במרפאה שלנו.

חשוב: אבחון בעיות וטיפול מונע חרדה

ילדים רבים סובלים מכאבי שיניים – אך למרות שלפעמים הכאב מציק ויכול להעיד על בעיה כלשהי, הרי שלא תמיד הם יכולים לתאר את הכאב, כיוון שלא תמיד הם מבינים את מקורו או היכן הוא נמצא. זוהי סיבה נוספת מדוע כדאי להגיע עם הילד למרפאת שיניים ד”ר ק. מור-גן, במרפאה רופא שיניים לילדים שיוכל לאבחן את הבעיה כשהיא עוד נמצאת בחיתוליה ועדיין לא החמירה. אנו משתמשים בגז צחוק מיוחד לילדים אשר מוריד את רמת הלחץ שלהם, כך שבסיום הטיפול הילד שלכם ייצא מחייך.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים