א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

רופא שיניים חירום במרכז

מרפאת ד”ר קלריסה מור-גן מתמחה במגוון טיפולי רפואת שיניים, בריאות הפה ואסתטיקה. תחומי הטיפול המקצועיים של המרפאה בראשותה של ד”ר קלריסה כוללים: רופא שיניים עזרה ראשונה במרכז, רופא שיניים עזרה ראשונה בגבעתיים, רופא שיניים לילדים במרכז, רופא שיניים חירום במרכז ומענה לכל בעיה בתחום רפואת השיניים.

רופא שיניים חירום

רופא שיניים חירום במרכז נדרש במגוון של מצבים ומקרים בין אם מדובר על שן שנשברה, כתר שנפל או בשל התפרצות של כאבים עזים. מרפאת ד”ר מור-גן תעניק לכם מענה מיידי ויעיל לפתרון הבעיה באופן נקודתי ולאחר מכן ייקבע למטופל המשך טיפול בהתאם למצבו לנסיבות המקרה. המשך הטיפולים והמעקב יכול לכלול פריסה על פני תקופה עד להחלמה מלאה. רופא שיניים חירום במרכז יקבל אתכם בכל שעה ובכל יום, גם בשבתות, חגים ולילות וייקבע המשך טיפול במרפאה תוך התאמה של תכנית טיפולית אישית.

רופא שיניים לילדים במרכז

בעיות שיניים בקרב ילדים היא בעיה שכיחה. כאבים כתוצאה מצמיחת השיניים או בשל שבירת שן מחייבים פנייה לגורם מקצועי ומיומן. ההמלצה לילדים היא לבקר אחת לשנה אצל רופא שיניים על מנת לאתר בעיות בטרם הן גורמות לנזקים וכאבים וכן במטרה להקנות לילד הרגלים נכונים ובריאים לשמירה על בריאות הפה. מרפאת ד”ר מור-גן מבצעת טיפולי שיניים לילדים הכוללים טיפול שורש וזאת מתוך התאמה לצרכי הילד ותוך מתן דגש על יחס אדיב, ידידותי ואישי.

רופא שיניים עזרה ראשונה בגבעתיים

עזרה ראשונה לפתרון בעיות שיניים כוללת טיפול ראשוני המהווה מענה מיידי במטרה להקל על כאבים ומצוקה. היכולת המקצועית של רופא שיניים עזרה ראשונה בגבעתיים תספק מענה מקצועי במקרים שאינם סובלים דיחוי והכנה להמשך טיפול בהתאם לצורך על פי תכנית מותאמת אישית למצב המטופל ולצרכיו. המשך טיפול לאחר טיפול בידי רופא שיניים עזרה ראשונה במרכז הינו בעל חשיבות רבה ומרפאת ד”ר מור-גן תאפשר לכם הן מענה ראשוני ומיידי והן המשך טיפול בידיים מקצועיות ומיומנות.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים