רופא שיניים חירום בגבעת שמואל | רופא שיניים חירום בבקעת אונו

דווקא מאותן סיבות שצריך לתת מענה למקרי חירום בכל תחום אחר ברפואה. כשמתעורר מצב חירום רפואי יש צורך בטיפול דחוף, דחוף ומיידי, ללא דיחוי.ישנם מקרי חירום רבים הקשורים לבריאות הפה, הלסת והשיניים, תחום המוזנח ברובו בישראל. אנשים רבים קוראים להם "חדרי מיון דנטליים" כי הם כן. המרפאות מאוישות על ידי מומחים לרפואת שיניים בכל תחום לתת מענה לכל מחלה, פציעה, תאונה או חירום אחר הקשור לפה ולשיניים.

אילו מקרים נחשבים "רפואת שיניים דחופה"?

כל מקרה שמצריך טיפול מיידי ומענה מקיף, ללא דיחוי או דיחוי. יש אינספור דוגמאות – ילדים או מבוגרים שנופלים ופוצעים בלסת או מאבדים שיניים, אנשים עם דימום כבד מהחניכיים, אנשים עם מחלת חניכיים שסובלים מאוד. גם אנשים שעברו איזשהו הליך דנטלי וכשהם חוזרים הביתה הם כואבים מאוד וחריגים הם אנשים שמתעלמים מכאב השיניים שלהם וחושבים שזה יעבור פתאום באמצע הלילה הכאב הופך לבלתי נסבל, אנשים עם דלקת חניכיים חמורה וחום גבוה פתאומי אנשים, אנשים שנזקקו לטיפול דחוף (עקירת שיניים, טיפול שורש וכו') פציעות או מחלות הקשורות בשיניים שאינן מטופלות ויש לענות עליהן מיד עם הירידה מהמטוס וכן הלאה. בחירום לטיפול יש אלמנט של מיידיות שהוא מאוד חשוב ויש לו הרבה יתרונות.

מה אם האנשים האלה יגיעו לחדר מיון כללי?

הם יקבלו אופטלגין ויישלחו לרופא שיניים להמשך טיפול. הם לא יקבלו מענה ראוי והטיפול הנדרש. אין מומחה לרפואת שיניים בחדר המיון של בית החולים, לכל היותר יש מומחה פה ולסת. למי שאיבדו כמה שיניים, לסובלים מכאבי תופת או מחלות שיניים, אין תשובות.

כל הדרוש – מענה ראשוני, טיפול חירום, צילום, וכל מהלך טיפול הכרחי המבוצע ע"י מומחים במרפאה. אנו מבצעים עקירות שיניים, לרבות עקירות כירורגיות, טיפולי שורש, הדבקת שיניים, שיקום שיניים תותבות, מתן טיפול תרופתי (תרופות לשיכוך כאבים, אנטיביוטיקה), שיקום ציוד דנטלי לרבות ציוד אורתודונטי (גשרים שבורים, קפיצים שיוצאים מגשרים) טיפול לפי דרישה. גם המרפאה שלנו פועלת כמו מרפאה רגילה, כך שלא רק טיפול חירום מתבצע שם מטופלי חירום רבים מתחילים את הטיפול שלנו וממשיכים לסיים אותו – טיפולי שיניים רבים מסתיימים בכמה פגישות הטיפול המוצע במרפאתנו הינו רב תחומי. אנו מספקים גם טיפולים מורכבים, למשל כאשר למטופלים יש מצבים רפואיים בסיסיים או בעיות שיניים מורכבות"

כמובן בסופי שבוע, כשמרפאות שיניים סגורות, גם מקרי חירום דנטליים קורים. הקיץ נחשב לזמן עמוס בגלל פציעות בבריכה – ילדים מתרוצצים, שוברים שיניים או נפגעים באזור הפה והלסת.

צריכים רופא שיניים חירום בגבעת שמואל ובקעת אונו? חייגו אלינו.

 

מאמרים נוספים:

השתלת שיניים בעזרת סד מונחה מחשב

השתלות שיניים הן תהליך מורכב הדורש תכנון מדוקדק וביצוע מדויק. עם ההתפתחות הטכנולוגית בתחום רפואת השיניים, השתלות בעזרת סד מונחה מחשב הפכו לדרך יעילה ואמינה

Translate »