למינייטס – ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי חרסינה לשיניים – גם אתם תוכלו ליהנות משיניים יפות ולבנות

יש לנו בשורה טובה עבור האנשים העומדים בפני ביצוע השתלות וכתרים: אם הבריאות באמת חשובה לכם, ואתם רוצים לקצר תהליכים ולפגוע כמה שפחות בשן הפגועה, תמצאו עניין רב במידע שלפניכם אודות ציפוי חרסינה לשיניים.

בעבר, נטו ברפואת השיניים לטפל בשיניים פגועות, סדוקות או שבורות, על ידי השחזת שן או התקנת כתרים ממתכת. כיום הטיפול שהפך להיות נפוץ וטוב יותר (במקרים מסוימים) ותופס את מקומו בכבוד, הוא ציפוי חרסינה לשיניים, כחלק מטיפולי האסתטיקה הדנטלית.

קיימות טכניקות שונות לביצוע ציפוי חרסינה לשיניים, והן מהוות פתרון יעיל ונוח לטיפול בשיניים אשר מצריכות תיקון או כתר. ציפוי השן בחרסינה דורש הכנה מינימלית לקראת התהליך, והוא אינו דורש השחזה של השן או קידוח בשן. ציפוי חרסינה לשיניים הוא בעל מראה טבעי והוא עמיד לשנים ארוכות. כמו כן, הוא אינו פוגע בחניכיים או בשן עצמה.

חשוב שטיפול זה יבוצע על ידי רופא מומחה בתחום האסתטיקה הדנטלית, אשר יש לו ניסיון בביצוע ציפויים לשיניים – וזאת על מנת לקבל תוצאות אופטימליות עם סיום התהליך.

טרם תחילת הטיפול, רצוי מאוד להכיר את היתרונות והחסרונות שבהליך ציפוי חרסינה לשיניים, מתי הוא נדרש ולמי הוא נחוץ.

מהו תהליך ציפוי חרסינה לשיניים?

רופא השיניים מסיר חומר שן שטחית של 0.5 – 0.7 מ”מ בלבד, כאשר בדרך כלל אין צורך בהרדמה מקומית. ההשחזה מבוצעת בחלקה הקדמי והחיצוני של השן ואינה נוגעת בחניכיים וללא חדירה לעומק.

רופא השיניים מעתיק את הצורה המקורית של השן על-ידי הטבעת חומר אלסטי, ולאחר מכן הוא מעביר את הטבעת דגם השן לטכנאי שיניים במעבדה. הטכנאי מייצר שחזור חרסינה דק של השן ללא בסיס מתכתי, המודבק לשן באמצעות חומר בונדינג המשלים ומתקן את השן.

יתרונות ציפוי חרסינה לשיניים

לציפוי השיניים בחרסינה יש מגוון של יתרונות שאינם רק יתרונות אסתטיים מובהקים, אלא גם יתרונות בריאותיים המשפיעים השפעה רבה על בריאותן של החניכיים והשיניים עצמן:

הציפוי לשן עמיד וחזק במיוחד, בעל מראה טבעי, לבן ובוהק ונשאר למשך כ-10 שנים ויותר.

הציפוי אינו פוגע בחניכיים, ועל כן אין סיכוי יותר לדלקות חניכיים.

השחזת השן מינימלית וחיצונית ולא קיימת סכנה לטיפול שורש, ולפעמים אף אין צורך בהשחזת השן.

שיניים לבנות – לא רק בשביל האסתטיקה…

אין זה סוד כי מראה של שתלים וכתרים שאינם איכותיים, אינו מותאם במאת האחוזים, פוגע במראה הכללי של השיניים ובאסתטיקה של הפנים בכלל. לא חבל על החיוך שלכם?

בואו למרפאת השיניים הטובה והמקצועית ברמת גן, בהנהלת ד”ר ק. מור גן, בעלת ותק של שנים רבות, מטופלים רבים הגיעו ויצאו מרוצים ובריאים. עם השנים צברנו ניסיון רב בטיפולי שיניים רבים כגון: טיפולי שיניים בשעת חירום, שתלים, כירורגיה ועוד. אצלנו המטופל מקבל את מלוא היחס האישי המגיע לו.

אמינות, מקצועיות וניסיון – הם המוטו שלנו!

ציפוי למינייט לשיניים כמו של הכוכבים בהוליווד - דר' ק. מור-גן

למינייטס

חיוך יפה, מלא שיניים בוהקות, לבנות, ישרות ומלאות, הפך להיות בשנים האחרונות הסטנדרט. רבים מבקשים ליצור לעצמם חיוך כזה, גם אם לא קיבלו באופן טבעי את הנתונים הדרושים. לשם כך התפתחו שיטות שונות, כמו למשל למינייטס, המתאימות לאנשים בגילאים שונים, בשלבים שונים בחיים ובמצבים שונים של חלל הפה והשיניים. דר' קלריסה מור-גן, מנהלת מרפאת שיניים ברמת גן, עם ניסיון של 30 שנה בטיפולי אסתטיקה דנטלית וטיפולי שיניים שונים, מציעה הסבר קצר, שיאיר לכם את השיניים.

מה זה למינייט, או למינייטס?

ציפוי למינייט, נקרא בעברית גם "ציפוי חזיתי", או למינייטס – ברבים. זהו שחזור חרסינה לשיניים, אסתטי במיוחד, מתאים לתיקון פגמים אסתטיים בשיניים הקדמיות, אותן רואים בחיוך. למינייט יכול לתקן מצב של שיניים עם כתמים, שיניים כהות, סגירת רווחים, שיניים שבורות ועוד.

אחד היתרונות של ציפוי למינייט הוא ההשחזה המינימלית שהוא צריך, אבל היתרון המרכזי הוא שעבודה מיומנת של ציפוי למינייט יוצרת מראה של שיניים טבעי לגמרי – ללא הפגמים כמובן.

יתרונות רבים להליך ציפוי למינייט במרפאת דר' ק. מור-גן

ציפוי למינייט, או ציפוי חרסינה לשיניים, אינו משנה צבע. הוא נותר עמיד, חזק ויפה למשך עד כ-10 שנים, כאשר הוא מאפשר תפקוד מלא ותקין של הלסת, כמעט ללא מגבלות, למעט פיצוח גרעינים ופתיחת שקיות עם השיניים. יתרון נוסף וחשוב הוא, כי גם כאשר לאחר שנים רבות הציפוי מתיישן, אפשר להחליף אותו בקלות בציפוי חדש.

לבסוף, מדובר על טיפול קצר מאוד, הנמשך שניים – שלושה טיפולים בסך הכול. יחד עם זאת, זהו טיפול בלתי הפיך, כרוך בהשחזה של השיניים ולכן חשוב להגיע להתייעץ עם מומחה לשיקום הפה כדי לבדוק התאמה אופטימלית לטיפול.

למינייט לשיניים זו הבחירה הנוכנה

ציפוי למינייט הוא אמצעי אסתטי ומוצלח ביותר לשיקום מראה הפה, במקרה של שיניים מוכתמות, שבורות, מרווחות וכן הלאה. דר' קלריסה מור-גן, מומחית לשיקום הפה, בעלת ניסיון של 30 שנה בטיפולי שיניים, אסתטיקה דנטלית ועוד, מזמינה אתכם ליצור קשר לצורך בדיקת התאמה לטיפול למינייט.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים:

שתלים בשיניים מחיר

מחיר השתלת שיניים יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים, לרבות המיקום, מורכבות המקרה, החומרים בהם נעשה שימוש, מומחיותו של רופא השיניים וכל הליכים נוספים הנדרשים. חשוב

Translate »