ציפויי שיניים

אם בעבר טיפול בשיניים שבורות או פגועות התבצע על ידי השחזת השן או התקנת כתרים, הרי שכיום ישנו טיפול של ציפוי חרסינה לשיניים אשר תופס מקום של כבוד בתחום טיפולי האסתטיקה. מרפאת ד”ר מור-גן מספקת טיפולי ציפויי שיניים במרכז באמצעות טכניקות שונות המהוות פתרון נוח ויעיל כחלופה לתיקון או התקנת כתר. ציפוי השן אינו דורש הכנה מורכבת, הוא אינו דורש השחזה או קידוח בשן והוא מקנה לשן מראה טבעי ועמידות לשנים.

ציפויי שיניים מחירים אטרקטיביים

ציפויי שיניים הוא תהליך שבו מתבצעת הדבקה של חומר מלאכותי על החלק הקדמי של השן, כדי להעניק מראה טוב יותר לשיניים. זהו טיפול אסתטי, שאינו נחשב שיקומי, אך יש לו גם ערך טיפולי מכיוון שהוא מעניק לשיניים גם הגנה. במרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן, תוכלו לקבל מגוון טיפולים בתחום האסתטיקה הדנטלית, כולל ציפוי שיניים ברמה הגבוהה ביותר במחירים הוגנים.

ציפויי שיניים – מתי צריך את זה?

ציפויי שיניים הוא, כאמור, טיפול אסתטי שתפקידו לתת מענה למצב של פגם אסתטי, כמו למשל:

  • הלבנת שיניים קבועה
  • יישור שיניים עקומות, במצב שאינו מצריך טיפול אורתודנטי
  • שיניים עם כתמים שאינם יורדים
  • צמצום או סגירה של רווחים קטנים בין השיניים
  • עיצוב מחדש של צורת השיניים
  • השלמה לשיניים שבורות

סוגים שונים של ציפויי שיניים

עולם רפואת השיניים מתפתח באופן קבוע וכך גם תחום ציפויי השיניים. כיום, אפשר למצוא כמה שיטות מתקדמות לציפוי שיניים, כמו ננו קומפוזיט, או חרסינה לומינירס למשל, אבל השיטה המובילה והאמינה ביותר בתחום היתה ונותרה – ציפוי חרסינה למינייט.

איזה ציפוי שיניים הוא הנפוץ ביותר?

ציפוי חרסינה הוא הנפוץ ביותר בתחום ולא בכדי – הוא נחשב האיכותי והמתקדם ביותר בתחום האסתטיקה הדנטלית. יתרונו הגדול ביותר של ציפוי שיניים זה הוא היותו עמיד בפני כתמים. מאפיין זה מבטיח חיוך לבן ויפה לשנים ארוכות. מאפיין נוסף של ציפוי שיניים מחרסינה, הוא היותו חומר עמיד וחזק במיוחד. משום כך, השיניים המצופות מוגנות היטב מתחת לציפוי, נראות מצוינת במשך שנים ארוכות ואף מקבלות הגנה נוספת מפני בעיות שיניים שונות. כמו כן, קל לנקות ולשמור על תחזוקה טובה של השיניים ומראה החיוך החדש שלכם פשוט לא יסולא בפז.

ד"ר ק. מורגן – ציפויי שיניים המלצות רבות

ציפויי שיניים הם סוג של טיפול אסתטי לשיניים, המאפשר למטופלים עם מצבים שונים של שיניים – מוכתמות, עקומות, שבורות או מרווחות – לקבל חיוך חדש, יפה, בוהק ולבן. מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן מעניקה מגוון טיפולי אסתטיקה דנטלית, בכלל זה ציפוי שיניים ותשמח להעניק גם לכם טיפולי שיניים מהשורה הראשונה, באמצעות ציוד מתקדם, צוות מיומן וגיבוי של 30 שנות ניסיון.

ציפויי שיניים במרכז

ציפויי שיניים במרכז מתאים לכל מי שיש לו שיניים שבורות, עקומות, צהובות, ואפילו רווחים קטנים בין השיניים. לא צריך להימנע מחיוכים יותר – אפשר לעשות ציפוי למינציה, או ציפוי חרסינה לשיניים ולהמשיך לחייך כמו תמיד, אולי יותר מתמיד – כי השיניים שלכם יהיו כל כך יפות שלא תרצו להפסיק. במרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן תוכלו לקבל טיפול ציפוי לשיניים במרכז, באמצעות מכשור מתקדם וטיפולים משלימים שיעניקו לכם חיוך מושלם.

ציפויי שיניים אצל ד"ר ק. מור-גן, חיוך מושלם בן רגע

מה זה ציפויי שיניים במרכז?

ציפויי שיניים במרכז, נקרא גם ציפוי חרסינה, או ציפוי למינייט לשיניים. זוהי שיטת טיפול המאפשרת לרופאי השיניים לכסות את השן בציפוי דקיק של חרסינה, צחור ונקי, כך שכל כתם שלא הצלחתם להסיר בטיפולי הלבנת שיניים, שן שבורה, עקומה ואפילו רווחים קטנים בין השיניים, ייעלמו כלא היו והשיניים שלכם יראו מושלמות.

ציפוי שיניים או הבהרת שיניים – מה עדיף?

הבהרת שיניים היא תהליך שבו משתמשים בחומר פעיל במגע ישיר עם השיניים כדי להסיר מהן כתמים. השיניים נשארות בצורתן הטבעית והשינוי חל רק בצבע של הציפוי החיצוני של השן. לעומת זאת, ציפוי שיניים הוא הליך שונה לחלוטין, בו משתמשים בשכבה דקיקה של חרסינה לכסות איתה את השן באופן מלא. באמצעות ציפוי שיניים אפשר לתת לשן צחורה אחרת, להסתיר פגמים כמו שן שבורה ורווחים בין השיניים וכמובן שהציפוי מסתיר גם כתמים ושיניים צהובות, אפילו אם זהו הטבע הטבעי של השיניים שלכם.

ציפוי שיניים תל אביב והמרכז – יתרונות

ציפוי חרסינה לשיניים מאפשר שליטה בגוון השיניים, יצירה של התאמה מושלמת בין השיניים בלי לפגוע בבריאות השן. יתרה מכך, לעיתים קרובות ציפוי חרסינה לשיניים מאפשר מתן הגנה טובה יותר לשיניים, לחזק אותן ולשמור על עמידות שלהן לטווח ארוך.

ד"ר ק. מור-גן – ציפויי שיניים שיתנו לך חיוך מושלם

ציפוי חרסינה או למינייט לשיניים מתבצע במהירות ובקלות יחסית לטיפולי שיניים אחרים והוא אף מספק הגנה נוספת לשיניים. במרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן תוכלו לקבל ציפוי לשיניים במרכז מהטובים ביותר; מענה המתבסס על ניסיון של 30 שנה בתחום רפואת השיניים – וכולל מגוון טיפולי אסתטיקה לשיניים, ציוד מתקדם וחדיש והכל במקום אחד.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים:

שתלים בשיניים מחיר

מחיר השתלת שיניים יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים, לרבות המיקום, מורכבות המקרה, החומרים בהם נעשה שימוש, מומחיותו של רופא השיניים וכל הליכים נוספים הנדרשים. חשוב

Translate »