א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

פלטות שקופות לשיניים

טיפול אורתודנטי ליישור שיניים היה ונותר טיפול אסתטיקה דנטלית במיטבו – הוא מאפשר למיליוני אנשים לעבור יישור שיניים ולקבל חיוך יפה באמצעים נוחים יחסית, אבל אם בעבר הדבר היה מחייב התקנה של מתקן מתכתי בתוך הפה, הרי שכיום אפשר ליהנות מהתקנים שקופים, אסתטיים ועדינים למראה, שנקראים – פלטות שקופות. במרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן, תוכלו לקבל מגוון טיפולי אסתטיקה דנטלית, כולל טיפול מסוג זה.

 

פלטות שקופות – טיפולי יישור שיניים (כמעט) בלתי נראים

טיפולי יישור שיניים הם טיפולים שאפשר לעשות בכל גיל. למעשה, לא מעט אנשים בוגרים פונים לטיפולי יישור שיניים בסביבות גיל 20, 40 ואף יותר – כי אף פעם לא מאוחר לעבור טיפול אסתטי ולהרגיש טוב עם עצמכם, אבל האמת היא שרוב המטופלים בטיפול אורתודנטי הם בני נוער.

עבור מתבגרים רבים, טיפול יישור שיניים בלתי נראה הוא בחזקת חלום שמתגשם, המאפשר להם להמשיך בחיי שגרה נוחים, להשתלב בחברה ולהרגיש בנוח עם עצמם, גם כאשר השיניים שלהם נתונות בהתקן ליישור שיניים, כי הוא כבר לא חייב להיות בולט ומשונה למראה – כמו פעם.

 

מי צריך פלטות שקופות ליישור שיניים?

פלטות שקופות מתאימות לשימוש בעיקר ליישור השיניים העליונות, כדי לשמור על אסתטיקה של החיוך, עם טיפול מוצנע, שאינו בולט לעין. כל אדם, בכל גיל, אשר זקוק לטיפול יישור שיניים, מסיבות אסתטיות, או פרקטיות, מעוניין להשקיע בבריאות דנטלית ואיכות חיים – יכול להשתמש בפלטות שקופות לצורך יישור שיניים ושיפור המראה החיצוני. בין אם השיניים צפופות, או עקומות ובין אם הן מרווחות מדי, הדבר יכול להוביל לקשיים בניקוי נאות של השיניים ופגיעה בהיגיינת הפה, כמו גם, כמובן, בתחושת הביטחון העצמי, מידת האטרקטיביות כלפי בני/בנות זוג אפשריים ולעיתים אפילו בסיכוי להתקבל לעבודה נחשקת.

ליווי בתהליך יישור שיניים בעזרת פלטות שקופות לשיניים

הפלטות השקופות משמשות ליישור שיניים בהתקן כמעט בלתי נראה, אסתטי ושקוף, אפקטיבי לא פחות מהתקן המוכר המתכתי. בקליניקה של דר' קלריסה מור-גן תוכלו לקבל בנוסף על הפלטות השקופות, מגוון טיפולי אסתטיקה דנטלית, ברמה גבוהה של מקצועיות וניסיון, באמצעות ציוד מתקדם וצוות מיומן וכל זה ליד הבית – ברמת גן.

 

פלטות לשיניים

קיימים שני סוגים עיקריים של פלטות לשיניים – פלטות נשלפות ופלטות קבועות. לכל אחד מהסוגים יש יתרונות וחסרונות אך לשניהם יש מכנה משותף אחד – תפקידן של פלטות לשיניים הוא ליישר את השיניים, לסגור רווחים מיותרים, או כדי לטפל בליקוי בדיבור. בקליניקה של דר' קלריסה מור-גן ברמת גן, תוכלו למצוא טיפולים שונים של אסתטיקה דנטלית, בכלל זה גם פלטות לשיניים, בהתאמה אישית.

 

פלטות לשיניים: יתרונות, ומידע חשוב נוסף

את סוג הפלטות לשיניים בוחרים בעיקר בהתאם לסוג הטיפול הנחוץ לכל מטופל, למרות שרוב המטופלים מעדיפים פלטה נשלפת, אותה אפשר להסיר בהתאם לצורך. לפתרון זה היתרון הברור הטמון באפשרות להסיר את הפלטה כל אימת שרוצים, וכן באפשרות לנקות את הפלטות לשיניים בצורה טובה יותר כשהיא לא נמצאת בתוך הפה

 

חומרי גלם לייצור הפלטות לשיניים

החומר ממנו מיוצרות פלטות לשיניים מהווה גם הוא לעיתים קרובות פרמטר חשוב בבחירת הפלטה המתאימה. כך למשל, אם אתם מעדיפים פלטה נשלפת, תוכלו לקבל אותה מקרמיקה, מתכת, חרסינה, או פלסטיק שקוף ואילו פלטה קבועה תהיה עשויה מתכת, או פלסטיק שקוף, מחוברת לרסן, או לרצועות.

כך או כך, על מנת לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל מרפאת שיניים המעסיקה צוות מומחים מנוסים, מכשור איכותי ומתקדם – ושירות יעיל, ביחס אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח. כך, ניתן יהיה ללוות את ההליך בשיקול דעת, במקצועיות ובביטחון רב בתוצאה שתתקבל. שיהיה בהצלחה, ולחיוך לבן ומבריק!

 

לסיכום

פלטות לשיניים הן כלי חשוב בעולם טיפולי אסתטיקה דנטלית בכלל ובעיקר בתחום האורתודנטיה, העוסק ביישור שיניים וצמצום רווחים בין השיניים. בקליניקה של דר' קלריסה מור-גן תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, המתבסס על 30 שנות ניסיון בתחום, חומרי גלם בריכות הגבוהה ביותר, ציוד מתקדם וחדיש וגם צוות מיומן ואדיב, שישמח לעמוד לרשותכם לכל אורך הטיפול.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים