א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

פה ולסת

טיפולי שיקום הפה והלסת

שיקום הפה והלסת מרכז בתוכו למגוון רחב של טיפולים הנעשים לצורך החזרת הפה לתפקוד טוב יותר ולמראה אסתטי. טיפולים אלה הם הליכים מורכבים הדורשים אבחון מדויק, תכנון מראש וכמובן, רופא שיניים המתמחה בפה ולסת. כיוון שתחת המטריה הרחבה של טיפולי פה ולסת כלולים מגוון של טיפולי שיניים, קיימת חשיבות רבה לתהליך בו נבחרים הטיפולים המתאימים לצורך התקדמות הטיפול וכן הביצוע בפועל. לעיתים טיפולים אלה הם חלק ממכלול גדול יותר של טיפולי שיניים ולכן חשוב לפנות למומחה אשר ייבחן את המצב הכללי של הפה וידע לבנות תכנית טיפול מקיפה ותואמת לטובת שיקום הפה והלסת.

אבחון ותכנון נכון של שיקום הפה והלסת:

שיקום הפה נדרש במקרים רבים. למשל, לאחר חבלות, תאונות, מקרים של ריקבון קשה, הזנחה ועוד. טיפולים של שיקום הפה והלסת, כוללים שפע של רב של אפשרויות כגון, השלמת שיניים חסרות, עקירות מורכבות, סתימות, טיפולי שורש, השתלות ועוד. מתוך מגוון הטיפולים הרחב האפשרי, נבחר הטיפול המתאים ביותר בשיתוף מלא של המטופל, זאת תוך שקילת אפשרויות חלופיות, סיבולת מצב המטופל, שאיפות המטופל לגבי התוצאות הסופיות והמצב הבריאותי בכללותו. כמו כן, אבחון הבעיות המאפיינות את חלל הפה של המטופל, חשוב ביותר עבור שקילת התאמת טיפולי שיקום הפה והלסת לכל מטופל ספציפי ומהווה תנאי בסיסי לצורך מעבר לשלבי הביצוע.

שלבי הביצוע של טיפולים לשיקום הפה והלסת:

  • אבחון מדויק וקביעת הטיפולים המתאימים יחד עם המטופל, תוך שימוש בידע מקצועי רחב היקף וניסיון עשיר.
  • תכנון תכנית הטיפולים הנדרשת לשחזור מלא של הפה ולטובת הצלחת שיקום הפה והלסת.
  • ביצוע מקצועי ומתן מענה לכל הטיפולים הנדרשים בליווי צמוד של הלקוח, לטובת נוחיותו והבראתו של כל מטופל.

תהליך שיקום הפה והלסת:

שיקום הפה והלסת עשוי להיות הליך ארוך ומתיש עבור המטופלים. לכן, קיימת חשיבות רבה בבחירת מרפאה המספקת את כלל הטיפולים הנדרשים ע"י רופאים מומחים בתחומם ומצוי בה כל הציוד הנדרש למניעת התרוצצויות מיותרות של מטופלים. כל זאת ועוד, מבטיחים גם הליך טיפולי נסבל וגם התאוששות מהירה וחזרה לשגרה.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים