א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

עקירת שן ברמת גן

עקירת שן הינה ההליך הרפואי השכיח ביותר בתחום רפואת השיניים. לרבים הפעולה נשמעת מפחידה ומאיימת, אולם מדובר בהליך חשוב לשמירה על בריאות הפה במקרים בהם נדרשת פעולה דרסטית שהרי המשך הזנחה ודחייה של הפרוצדורה עלולה להוביל לנזקים חמורים יותר. הקונוטציה של עקירת שן היא של טיפל כואב המעלה חשש בקרב רוב המטופלים, אם זאת, כיום ישנם אמצעים אשר מקלים על התהליך והופכים אותו למאיים פחות.

עקירת שן – צעד דרסטי אך הכרחי

מרפאת ד”ר מור-גן מספקת טיפולי עקירת שן במרכז ככלל ובפרט טיפולי עקירת שן ברמת גן, עקירת שן בגבעתיים ועקירת שן בתל אביב.

סיבות לעקירת שן

הסיבות והצורך לעקירת שן נובע ממספר גומרים וסיבות:

  • כאשר השן הרוסה ולא ניתן לשקמה.
  • כאשר השן גורמת לכאבים באזור בו היא נמצאת.
  • כאשר השן גדלה באופן מעוות וגורמת להפרעה לשיניים הסמוכות לה.

סוגי עקירות שיניים

עקירת שן ברמת גן כוללת הוצאת השן לצמיתות, ההליך מתבצע במרפאת ד”ר מור-גן באופן המקצועי ביותר ובאמצעים המתקדמים ביותר מה שמאפשר תהליך החלמה קצר יחסית וקל וחזרה מהירה לשגרה. עקירת שן בגבעתיים נחלקת לשני סוגים עיקריים. הראשון הוא עקירה רגילה אשר אינה כרוכה בהחלמה והשני הוא תהליך הכולל ניתוח ודורש משך החלמה ארוך יותר.

עקירת שן במרכז וכן עקירת שן בתל אביב בפרט, בידיה המיומנות של ד”ר קלריסה וצוות הרופאים המנוסים מתבצעת כאשר השן ממוקמת במקום נגיש וגלוי לעין, פעולת העקירה הרגילה כוללת הרדמה מקומית והוצאת השן באמצעות תופסן ייעודי. עקירת שן כירורגית נדרשת כאשר השן לא סיימה את צמיחתה או שאינה ממוקמת באופן גלוי. הפעולה מורכבת יותר ודורשת הרדמה רחבה והוצאת השן באמצעים ניתוחיים. עקירת שן בינה מחייבת זהירות יתר למניעת פגיעה בעצב. במרפאת ד”ר מור-גן תוכלו לקבל טיפול מקצועי גם למקרים של עקירת שיני בינה בדרגות קושי גבוהות.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים