א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

סוגי טיפולי שיניים

רוב האוכלוסייה לא אוהבת לבקר אצל רופא שיניים אך ביקורים סדירים במרפאת שיניים יפתרו אתכם מבעיות שיניים חמורות. כך למשל בדיקה תקופתית תחשוף חורים בשיניים, שניתן לפתור אותם בסתימה פשוטה, אך הזנחה של אותו חור קטן עלולה להידרדר לטיפול שורש מחיר גבוה יותר מעלות הסתימה בליווי כאבים מיותרים. חשוב ביותר למצוא רופא שיניים שיעניק לכם את הטיפול הנכון.

חשוב לזכור שתחום רפואת השיניים מתקדם מאוד, וכל רופא שיניים בוחר את השיטות שאיתן מעדיף לעבוד. שיטות חדשניות מורידות משמעותית את הכאב שנגרם מטיפולי שיניים, אך הם יקרים מעט יותר.

ישנם מספר סוגי טיפולי שיניים. ישנם טיפולים המתאימים לשיני החלב של הילדים, או טיפולי יישור שיניים. טיפולי שיניים בעלי מורכבות מיוחדת הם טיפולי שיקום.

טיפולי שיניים לצרכי שיקום

לקטגוריה זו נכנסים כתרים ושתלים דנטליים. כתרים מכסים בדרך כלל שן פגועה, ושתלים דנטליים נועדו להחליף את השיניים הנעדרים מהפה בשל סיבה זו או אחרת. בדרך כלל אנשים מבוגרים זקוקים לשתלים.

מרפאות שיניים ד”ר ק. מור-גן מבצעים שתלים בטכנולוגיות מתקדמות, ביניהן שיטת אול און 4, עיבוי עצם והרמת סינוסים, סגורים או פתוחים.

ניתן לעשות כתרים במגוון טכניקות, לכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלה. כך למשל, כתרים יצוקים ממתכת משמשים זמן רב ומחירם אינו יקר, אך אינם אסתטיים. כתרי חרסינה מלאה נראים כמו שיניים אמיתיות, אך הם יוצאים מכלל שימוש מהר יותר. בדרך כלל מקובל להשתמש בכתרי חרסינה עבור השיניים הקדמיות ובכתרי מתכת עבור שיניים שאינם נראים לעין.

טיפולי שיניים לילדים

טיפולי שיניים אינם נמנים עם הפרוצדורות היותר נעימות, וילד שנחשף לטיפול טראומטי מצידו של רופא שיניים לא רגיש מספיק יתקשה לחזור לכיסא הטיפולים. בקליניקה של ד”ר ק. מור-גן מטפלים בילדים שיטות מיוחדות על מנת לא להפחיד אותם ולא לגרום להם לפחד מרופאי שיניים. כך למשל, טיפול באמצעות גז צחוק.

שיננית

טיפולי שיניים אצל שיננית הם בעצם טיפולים מונעים, התורמים לאסתטיקה של הפה. השיננית מבצעת בדיקת כיסים בחניכיים, היא גם מוסמכת לבצע ולפתח צילומי רנטגן לשיניים. השיננית מסירה אבנית וכתמים מהשיניים. בנוסף מבצעת איטום חריצים, טיפול המסייעים במניעת עששת, ועוד טיפולים רבים העוזרים בסופו של דבר למנוע בעיות שיניים מורכבות בעתיד.

לאור האמור לעיל, פנייה לשירותי שיננית מקצועית תאפשר פתרון של בעיות שיניים על ידי טיפול מונע יעיל.

טיפולי שיניים חדשניים

שיטות טיפול בלייזר נכנסו גם לתחום רפואת השיניים. טיפולים אלו מאפשרים להימנע מפעולות פולשניות כגון טיפולי שורש וניתוחי חניכיים. טיפול באמצעות לייזר מאפשר לקצר את הטיפולים בצורה משמעותית, וכידוע לאף אחד מאיתנו אין זמן מיותר לבזבז על מרפאתו של רופא שיניים. אחד היתרונות החשובים ביותר של שיטת הטיפול בלייזר הוא הקלה משמעותית של תחושות חרדה ופחד מפני טיפולי שיניים.

טיפולי שיניים מקצועיים, יעילים, בטוחים, יפים ונוחים למטופלים. פנו למרפאת השיניים של דוקטור מורגן.

כדי לעבור טיפולי שיניים איכותיים לא ניתן לפנות לכל אחד. טיפולי שיניים כוללים סתימות, פעולות עבור שיקום הפה, הלבנה באמצעיים רפואיים, טיפולי שורש, סתימות ועוד. חלק מטיפולי השיניים מערבים בין השאר מידת מסוימת של כאב ולכן כדאי לפנות למקום שנותן מענה גם לנושא רגיש זה. דוקטור מורגן היא רופאת שיניים בכירה עם ניסיון עשיר במיוחד. היא הכתובת עבור טיפולי שיניים מעולים.

מטפלים בשיניים בנינוחות ובביטחון:

מרכיבים שונים של טיפולי שיניים מונעים ממטופלים הגעה למרפאות השיניים בשל חששות. למשל, הכאב, ההתאוששות, הפחד מטיפול שאינו איכותי דיו ועוד. דוקטור מורגן פותחת את דלתות מרפאת השיניים המעולה לכל אלו שעברו טיפולי שיניים קשים, חוו טראומות שונות סביב הטיפול בפה וכן עבור אנשים המעוניינים בטיפולי שיניים איכותיים במיוחד בתחושות נינוחות מקסימלית. דוקטור מורגן היא רופאה מנוסה ומקצועית בעלת שפע של ניסיון בתחומים רבים כגון – רפואת שיניים אסתטית, סתימות, שיקום הפה, טיפולי שורש ועוד. לכן, אם אתם מעוניינים לעבור טיפולי שיניים בקלות, דוקטור מורגן היא הרופאה המתאימה עבורכם.

על תהליך של טיפולי שיניים במרפאת השיניים של דוקטור מורגן:

תהליך הטיפול מתחיל עם קביעת הפגישה הראשונה. פגישה זו מתנהלת בנינוחות ובשיקוף מלא כאשר בסופו של התהליך נקבעים הטיפולים הנדרשים. חלק מהטיפולים נדרשים עבור טיפוח השיניים וחלק מהטיפולים נדרשים לצורך רפואי, אסטטי ומניעתי. לאחר פיתוח רשימת הטיפולים הנדרשים, דוקטור מורגן מסייעת למטופל לבנות תוכנית אישית של טיפולים המתאימה לו מבחינה כלכלית, מבחינת נינוחות ומבחינת מוטיבציה. ד"ר מורגן פנויה וזמינה להתייעצויות נוספות, ללבטים ולדיונים בנושא. יחד עם המטופל, היא יוצאת לדרך שבעזרת מקצועיות וניסיון בונה הצלחה.

טיפולי שיניים של דוקטור מורגן – טיפולים בטוחים לשיניים בריאות:

טיפולי השיניים של דוקטור מורגן נעשים בעדינות רבה ויחד עם זאת במקצועיות המאפשרת השגת תוצאות מעולות. לדוקטור מורגן מערך שלם של הקשבה למטופלים, מעקב אחר התוצאות והצרכים וליווי אישי ונעים לכל אורך הדרך. לדוקטור מורגן מטופלים רבים וותיקים שאינם מוותרים על המגע המקצועי והנוח. שמרו על השיניים שלכם בדרך הטובה ביותר ופנו לדוקטור מורגן.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים