ממליצים

דיתי נשיאלסקי ממליצה

לימור לין ממליצה בחום

שמואל נשיאנסקי ממליץ

ממליצים עלינו

הגיע הרגע לחייך בפה מלא ומושלם ,אחרי שנתיים שלמות והכל בזכות צוות מרפאת מור-גן. לד"ר מור-גן על הייעוץ והטיפול העדין, לאיתן שמקבל את פני בחיוך רחב ומנעים את זמן ההמתנה עם הרבה אהבה.

אדווה דוד

זכיתי מד"ר מורגן וציוותה ליחס וטיפול מסור ומקצועי. יחס אישי, סבלנות, טיפול נכון ואיכפתיות עם המון נאמנות ויושר. ממליצה בחום.

יפעת כהן

ברצוני לציין לטובה את מרפאת השיניים של ד"ר מורגן: 1. עמידה בזמן אליו הוזמנתי ויחס של כבוד לזמן שלי. 2. מקצוענות של ד"ר מורגן הן בעבודה והן ביחס למטופל. 3. מחיר סביר וגמישות לגבי התשלום.

ד"ר אמנון לנדאו

אני הגעתי לד"ר מורגן דרך המלצות, אני סובלת מחרדות מרופאי שיניים עקב טיפולים מלאים בכאב ויחס מזוויע מהרופאים שטיפלו לי בעבר. כשהגעתי לד"ר מורגן לא ידעתי למה לצפות, נתקלתי באישה מדהימה, אמפתית, מכילה, רגישה, פשוט תיקנה לי את כל החוויות אצל רופאי שיניים. תמיד שאני מגיעה אני מקבלת ממנה יחס אישי וחם והיא דואגת שארגיש בנוח, לאורך כל הטיפול שואלת אם אני בסדר ואם כואב לי. אישה מדהימה

שני לוי

זאת ההזדמנות להודות לצוות המדהים הזה שבמרפאת המומחים של ד״ר מור-גן קלריסה המדהימה! אני פציינטית שלה כבר 11 שנים והולכת שבי אחריה בעיניים עצומות, סומכת עליה כל כך! הוציאה את הפה שלי ממצבים מאוד מורכבים וכאן אני חושבת נמדד כוחו של רופא. וזאת, מעבר לכך שהיא והצוות המסור שלה ובעלה איתן שנמצא בקבלה ואחראי על הסדר והארגון במקום הם אנשים מדהימים ונעימים ויודעים לתת את היחס הכי טוב וסבלני שיש. לא מובן מאליו, אז שוב. תודה רבה! אוהבת אתכם מאוד- לילך ❤️

לילך

ד"ר קלאריסה מורגן היא ללא ספק אחת הרופאות האמינות ביותר, בהן נתקלתי. הכסף אינו עומד לנגד עיניה כשם שקורה בשלל מרפאות אחרות. כל מה שמעניין אותה הוא להעניק את הטיפול המדויק , בדרך.הטובה ביותר. המרפאה מבריקה , הציוד חדשני. ממליצה בפה מלא !!!!!!

יהודית לברון

שירות מקצועי ואדיב, זמינות מהירה במקרי חירום וכמובן בשוטף. לקוחה של שנים ותמיד מתפעלת מחדש !

אביה משעל

זו הזדמנות נאותה לומר תודה לצוות המרפאה ולד"ר קלריסה מור גן האלופה בעיקר, מאז שעברנו להתגורר בר"ג התחלנו כל המשפחה לבקר במרפאה. ד"ר קלריסה עובדת בסטנדרטים ואתיקה מקצועית שלא הכרתי בישראל. היחס החם ללקוח, אדיבות מקצוענות ומכשור הכי חדיש, הביא אותנו לשביעות רצון והערכה לתוצאות הניראות. תודה רבה ד"ר קלריסה , ניתן לומר שביקור במרפאה הפך לחוויה !

יגאל גרינשטיין
Translate »