כתרי זירקוניה

זירקוניה שיניים

כתרי שיניים הם למעשה החלקים העליונים המכסים ומצפים שן או שתל דנטלי. כתרי זירקוניה עשויים מחומר בשם זירקוניום דו חמצני, שהוא סוג של מתכת עמידה מאוד הדומה לטיטניום, למרות שהוא מסווג ככתר קרמי. רופאי השיניים ממליצים למטופלים רבים להרכיב כתרים על מנת לתמוך בשיניים שבורות, חלשות או מעוותות או לחילופין יכולים לשמש גם ככיסוי שן שחוקה או פגומה מאוד. ניתן למצוא כתרים לשיניים מכל מיני חומרים, אשר לכל אחד יתרונות וחסרונות שונים כמו קרמיקה ומתכת, ואפשרות נוספת ופופולרית במיוחד היא כתר מהחומר זירקוניה. ד"ר קלריסה מור-גן שמנהלת את מרפאת השיניים החדשנית ברמת גן, תשמח להעניק לכם טיפול מצוין, אדיב ומקצועי.

מה הם היתרונות של כתרי זירקוניה

  • אחד היתרונות הגדולים ביותר של כתרי זירקוניה הוא חוזקו ועמידותו של החומר. בזמן פעולת לעיסה של השיניים האחוריות, מופעל הרבה מאוד כוח ולחץ על השיניים, וחומר שאינו מספיק חזק עלול להישחק ולהיחלש עם הזמן. לא כך עם הזירקוניה.
  • כתרים מזירקוניה יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. אתם לא צריכים לדאוג יותר לגבי החלפה וקיבוע מחדש של הכתרים הישנים או החדשים. מהרגע שעברתם את הטיפול הראשוני, הפה שלכם יכול לחזור לתפקד כרגיל למשך זמן לא מבוטל.
  • קיימת תאימות ביולוגית מרשימה שמונעת מהזירקוניה להידחות על ידי הגוף. זירקוניה היא הבחירה המועדפת על רופאי שיניים רבים בשל התאימות הביולוגית המעולה שלה, מה שאומר שהגוף לא ייצר תגובת נגד חיסונית או דלקת חמורה בעקבות הנוכחות של חומר זר בפה.

כתרי זירקוניה – תתנו לשיניים שלכם האיכות הראויה להם

מעוניינים לחזור לשגרת דיבור, לעיסה, אכילה וחיוך שכל כך התגעגעתם אליה? עם כתרי זירקוניה אתם יכולים! במרפאת השיניים ברמת גן בהנהלת ד"ר קלריסה מור-גן תוכלו לקבל שירות מצוין, מקצועי ואדיב במגוון טיפולים ופתרונות שיוצעו לכם, בין היתר הרכבת כתרים מחומרים איכותיים כמו זירקוניה, וזאת באחריות מקצועית בלתי מתפשרת ויחס נעים ואנושי.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים:

שתלים בשיניים מחיר

מחיר השתלת שיניים יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים, לרבות המיקום, מורכבות המקרה, החומרים בהם נעשה שימוש, מומחיותו של רופא השיניים וכל הליכים נוספים הנדרשים. חשוב

Translate »