א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

כירורגיית שתלים

טיפול השתלת שתלים דנטליים הפך שגרתי במרפאות השיניים בישראל בשנים האחרונות. מה שהחל לפני 40 שנה כטיפול ניסיוני פורץ דרך, נמצא כיום בשימוש יומיומי ומקובל, בזכות הפיתוחים וההתקדמות הטכנולוגית העצומה בתחום וכמובן בזכות הביקוש. אלא שחשוב לזכור כי עדיין מדובר בטיפול כירורגי – כלומר כולל התערבות ניתוחית, גם אם מינורית, ולכן חשוב לבצע את הטיפול הזה במרפאות מתאימות בלבד. דר' קלריסה מור-גן, מבצעת טיפולי שיניים מעל 30 שנה ומזמינה אתכם לקבל טיפול כירורגיית שתלים ברמה הגבוהה ביותר, בקליניקה המאובזרת שלה ברמת גן.

 

כירורגיית שתלים – קווים לדמותה

שתלים דנטליים דורשים פעולה כירורגית לשם התקנתם בתוך הפה, פשוט משום שהם מוחדרים מתחת לרקמת החניכיים ולבסוף מוברגים לתוך רקמת העצם. לכן זו נקראת פעולה כירורגית. מנגד, עדיין מדובר על פעולה פשוטה יחסית, אותה ניתן כאמור, לבצע בכל מרפאת שיניים.

יחד עם זאת, כירורגיית שתלים עשויה להיות מורכבת מעט יותר, כאשר מדובר על לסת שאין בה מספיק רקמת עצם כדי לקלוט את השתלים. במקרים כאלה נדרש מרופאי השיניים לבצע הליכים כירורגיים נוספים, מורכבים מעט יותר, כדוגמת הרמת סינוס, השתלת עצם, או בניית עצם וכדומה. הליכים אלה מאפשרים לרופאי השיניים לבנות מסה נוספת של עצם בלסת, עליה אפשר להתקין את השתלים. כל זאת, כאמור, לצורך השלמה של שיניים חסרות, התקנה של תותבות קבועות, שיקום הפה, טיפול אול אין 4 וכן הלאה.

האם הליך זה מתאים לכל אחד?

כמו כל טיפול כירורגי אחר, גם במקרה של טיפולי כירורגיית שתלים למיניהם, יש לבדוק עם רופא המשפחה אם הטיפול אינו מהווה גורם סיכון למטופל. בנוסף, יש לערוך בדיקות דנטליות, צילומי פה ובדיקות נוספות, שתפקידן לקבוע אם הלסת של המטופל מתאימה לטיפולים אלה, מה דרוש כדי להכין את המטופל לטיפול ועוד.

כירורגיית שתלים מקצועית אצל דר' מור-גן

כירורגית פה ולסת בקליניקה מובילה במרכז הארץ

כירורגיית שתלים היא חלק מתהליך ארוך. זה עשוי לכלול השתלת עצם, או בניית עצם, תותבות מקובעות, או השלמת שיניים חסרות ועוד. המרפאה של דר' קלריסה מור-גן ברמת גן מציעה מגוון טיפולי שיקום פה, בכלל זה גם כירורגיית שתלים ברמה גבוהה, באמצעות ציוד מתקדם וצוות מיומן, תוך הקפדה על שירות אדיב ומקצועי ותשמח להעמיד גם לרשותכם את כל האמצעים הטובים ביותר לצורך טיפולים אלה.

 

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים