א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

כירורגיית שיניים – שתלים בפה

כירורגיית שיניים וביצוע שתלים בפה הם פתרונות ארוכי טווח להחלפת שיניים חסרות או פגומות. הליכים אלו מסייעים לכם להחזיר את המראה הטבעי והרענן של הפה שלכם בצורה דיסקרטית, אסתטית ובאופן בו אף אחד לא ירגיש שהשיניים שלכם אינן טבעיות. כולם יודעים שמחסור בשיניים או שיניים פגומות יכולות להשפיע לרעה על אופן האכילה, הדיבור, האסתטיקה של החיוך שלכם ויותר מכל – הביטחון העצמי. רק השתלת שיניים שנעשית בצורה מקצועית ומהימנה, כמו במרפאת השיניים בהנהלת ד"ר קלריסה מור-גן יכולה להבטיח לכם איכות חיים וחזרה לשגרה בצורה מהירה ובטוחה. אז תקבעו תור בהקדם ותחזרו לחייך.

כמה מה שחשוב לדעת על שתלים בפה

  • שתל של שן למעשה נראה כמו בורג קטן העשוי טיטניום, שמוברג ישירות לתוך עצם הלסת, ובכך מחליף את שורש השן החסרה או הפגומה שלכם. לאחר השתלה, עצם הלסת מסוגלת לבצע תהליך ריפוי ואיחוי טבעי, וכך להקיף את השתל ולהתמזג איתו בהדרגה באופן שיחזיק את השתל חזק במקומו.
  • לאחר ההתמקמות הראויה של השתל, מותקנת על גביו שן חלופית. השן החלופית מתוכננת ונבנית על פי המראה הטבעי של השן הקודמת שלכם, באופן שיהיה זהה כמעט לחלוטין לשן הקודמת והיא תתמזג בצורה מושלמת עם שורת השיניים שלכם, כך שאף אחד לא ירגיש בהבדל.
  • שתלים בפה מותקנים בדרך כלל במהלך שני הליכים כירורגיים נפרדים. במהלך השלב הראשון יש להתאים את השתל עצמו לעצם הלסת, לחכות להחלמה, ולאחר מספר חודשים לפי קצב תהליך האיחוי של העצם, מגיע השלב השני בו יש לחבר את השן החלופית החדשה על השתל.
  • בדרך כלל ההליך מתבצע תחת הרדמה מקומית. אם אתם מרגישים פחד או חרדה משמעותיים במיוחד, רופא השיניים יתנו לכם אמצעי הרגעה מתאימים שיקלו עליכם בעת הניתוח, ולעיתים אף ישקלו לעשות את ההליך תחת טשטוש כללי.

שיניים עושים במרפאת השן ברמת גן

אם אתם מעוניינים לעבור טיפולי שיניים מורכבים כמו השתלות דנטליות, הגעתם למקום הנכון. לד"ר קלריסה מור-גן יש את כל הידע, הניסיון והמומחיות הרבה על מנת לבצע הליכים שונים בתחום רפואת השיניים, כולל ביצוע שתלים בפה. צרו קשר עוד היום וגם אתם תוכלו לחזור לחייך חיוך יפהפה ובריא.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים