א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

טיפול שורש

טיפול שורש הוא אחד מהטיפולים השכיחים ביותר בתחום בריאות הפה והשיניים. מדובר בתהליך אשר מרתיע רבים, אולם חיוניותו רבה וכך גם יעילותו. כיום טיפולי שורש הינם מאיימים פחות בזכות הטכניקות המתקדמות בהן נעשה שימוש ובחומרים ושיטות עבודה חדשניות וידידותיות מעט יותר. מרפאת ד”ר מור-גן מסקת טיפול שורש ברמת גן באופן מקצועי ובידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים. כאשר אתם בידיים של ד”ר קלריסה מור-גן אתם יודעים כי אתם בידיים טובות של רופאה בכירה בעלת ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום.

טיפול שורש ברמת גן

טיפול שורש מחייב עמידה ללא פשרות על איכות והוא חייב להתבצע על ידי מומחה אנדודונט. הטיפול שורש ברמת גן במרפאה של ד”ר מור-גן יבטיח טיפול בידי אנשי מקצוע מנוסים ומומחים הנעזרים בציוד הרפואי המתקדם והחדיש ביותר וכן באמצעות שיטות טיפול מתקדמות אשר מתעדכנות כל העת. הטיפול לרוב אורך עד 3 מפגשים ובמידה וישנה החמרה בדלקת ייתכן צורך בטיפול או שניים נוספים. שלבי הטיפול כוללים חיטוי וניקוי האזור הדלקתי, הוצאת רקמות הדלקת מתעלות השן, סתימת המקום בעזרת חומרים מיוחדים ולבסוף התקנה של כתר שן איכותי.

טיפול שורש מחיר

טיפול שורש הוא אחד הטיפולים המורכבים והמוכרים ביותר בתחום רפואת השיניים. הוא מגיע כאשר כבר אין ברירה אחרת, לרוב לאחר הזנחה ארוכת טווח של בעיה בשן ולפעמים פשוט חייבים לעשות אותו. אבל מה משפיע על טיפול שורש מחיר ואיך תדעו כמה זה צריך לעלות לכם? דר' קלריסה מור-גן, מנהלת קליניקה מקצועית לטיפולי שיניים ברמת גן, מגישה מדריך קצר.

דר' ק. מור-גן :מחיר טיפול שורש וכתר אטרקטיבי

טיפול שורש מחיר – מה הוא כולל?

טיפול שורש מחיר – מדובר על מחיר הטיפול עבור שן אחת בלבד כמובן וחשוב לציין כי טיפול שורש איכותי יכול גם להציל את השן שלכם. הוא נחשב יעיל מאוד וחיוני במקרים מסוימים, אבל לפעמים הוא רק חלק קטן מתהליך שלם. מחיר טיפול שורש כולל את עלות הבדיקה הראשונית, הצילומים הנדרשים והטיול עצמו, כאשר לעיתים קרובות מתבצע טיפול שורש במהלך שתיים-שלוש פגישות.

 

טיפול שורש מחיר לפי פרמטרים

קיימות מספר שיטות תמחור לטיפולי שורש. הנפוצה שבהן מתמקדת במספר התעלות המחברות את השן לשורש. דרך התעלות הללו חודרים זיהומים מן השן אל השורש וכאשר מבצעים טיפול שורש, מתמקדים בניקוי התעלות הללו. ככל שעולה מספר התעלות, כך עולה מחיר הטיפול.

שיטה נוספת לתמחור טיפולי שורש היא לפי מיקום השן – ככל שהשן אחורית יותר, כך יהיו יותר תעלות לנקות וכך יעלה מחיר הטיפול.

יש גם רופאי שיניים שנותנים מחיר קבוע לטיפול שורש, בלי להתחשב במספר התעלות, או מיקום השן. נוסף על הפרמטרים האלה, נהוג לתמחר את טיפול השורש גם לפי רמת המומחיות של רופא השיניים וכן לפי מכשור מתקדם ואיכותי, בו משתמשים בעת הטיפול.

 

איך נקבע מחיר טיפול שורש אצל מומחה 

טיפול שורש מחיר נובע מכמה שיקולים שונים, אם כי אצל חלק מרופאי השיניים נהוג לתת מחיר קבוע לטיפולי שורש. מרפאת השיניים בהנהלת דר' קלריסה מור-גן ברמת גן מציעה טיפולי שיניים מגוונים, בכלל זה גם טיפולי שורש.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים