א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

טיפול השתלת שיניים

ד”ר מור-גן הינה רופאה מוסמכת בוגרת הדסה ירושלים ואוניברסיטת תל אביב ובעלת ניסיון רב. המרפאה מספקת מגוון רחב של טיפולים הכוללים טיפול השתלת שיניים, טיפול לשיקום הפה וכן מענה לתושבי המרכז בנושא טיפול שורש במרכז וטיפול שורש בגבעתיים בפרט.

השתלת שיניים

שיטות הטיפול של ד”ר מור-גן הן מהמתקדמות והחדשניות ביותר בתחום וכוללות השתלה בשיטת I RASE, אול או 6, אול און 4, הרמת סינוס פתוחה ועוד. שיטת I RAISE כוללת חדירה לרצפת הסינוס באמצעות מקדחים מדויקים ללא צורך בחיתוך. הפעולה מבוצעת בעדינות, במינימום טראומה והחלמה מהירה וקלה. טיפול השתלת שיניים מהווה את הדרך המתקדמת ביותר על מנת לוודא כי השיניים ישרתו אתכם לכל אורך החיים וזאת ללא פגיעה באסתטיקה של הפנים.

טיפול לשיקום הפה

טיפול לשיקום הפה כולל בתוכו מגוון של טיפולים אשר נועדו להחזיר את הפה לתפקודו התקין ולהחזרת המראה האסתטי. הטיפולים כוללים הליכים מורכבים המחייבים יכולת מקצועית גבוהה לשם אבחון מדויק, תכנון נכון והתמחות בתחום הפה והלסת. התאמת הטיפול לצורך וביצועו הפועל, דורשים ידע מקצועי וניסיון ותנאים אלה מתקיימים במרפאת ד”ר מור-גן בידיה הבטוחות והמקצועיות של ד”ר קלריסה בעלת ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום. טיפול לשיקום הפה נדרש למגוון של מצבים כגון לאחר חבלה או תאונה, במקרים של הזנחה וריקבון ועוד. בין הטיפולים ניתן למצוא עקירה כירורגית, טיפולי שורש, השתלות, סתימות ועוד.

טיפול שורש

מרפאת ד”ר מור-גן מספקת מענה ללקוחות הנדרשים לבצע טיפול שורש במרכז וכן טיפול שורש בגבעתיים. הטיפול דורש מקצועיות ומיומנות וחייב להתבצע בידי אנשי מקצוע מנוסים. התהליך אורך עד 3 מפגשים ובמידה ומתפתחת דלקת הוא יכול להתארך לטיפולים נוספים. בשלב הראשון הרופא מחטא את האזור הדלקתי ומוציא רקמות דלקתיות מתעלות השן. בהמשך באמצעות חומרים מיוחדים מתבצעת סתימה של המקום עד להתקנת כתר שן איכותי.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים