טיפולי שיניים בהרדמה מלאה / כללית

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה / כללית עושים אצל רופא מוסמך

טיפולי שיניים מתקיימים בתקופות שונות בחיים ומאפיינים מצבים שונים בהתאם לסוג הטיפול והתקופה בחיים. הרבה פעמים אנשים חשים לחץ סביב טיפולי השיניים, בפרט אם מדובר בטיפולים אגרסיביים מאד או בטיפולים ארוכים מאד.

הפחדים נובעים הן מהכאב המאפיין את הטיפולים והן מחששות אחרים ומגוונים. דרכים שונות מאפשרות לטפל כאשר אחת מהן הנה טיפולי שיניים בהרדמה מלאה.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה – הכרח מול בחירה:

ישנם מקרים בהם חיוני והכרחי לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. אלו הם מקרים סבוכים ביותר המערבים תהליכים שיכולים לגרום לכאב רב אצל המטופל וכן מקרים שבהם יש צורך בטיפול ארוך הדורש מהמטופל להיות רפוי וממוקד במקומו בלי תנועה במשך זמן רב.

מקרים אחרים של טיפולי שיניים מאפשרים להיעזר בהרדמה מקומית בלבד או אפילו לעבור את הטיפול בלי הרדמה בכלל.

בכל מקרה, במקרים שבהם קיים פחד סביב טיפולי השיניים עד כדי הזנחת השיניים והימנעות מקבלת טיפול תואם, יש לשקול היטב את האפשרות לעריכת הטיפול תחת הרדמה מלאה.

היבטים שונים בנוגע לטיפול שיניים בהרדמה מלאה:

להלן, מספר היבטים חשובים ביותר בנוגע לטיפול שיניים בהרדמה מלאה.

  • טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מאפשרים לשלב מגוון רב של טיפולים המתקיימים יחד בו זמנית, באמצעות מספר רופאים פעילים ובכך לסיים טווח טיפולים רחב בטיפול אחד המתבצע תחת הרדמה כללית ארוכה.
  • טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מאפשרים להתגבר על פחדים ולעבור טיפול מורכב ללא חרדות כלל. החרדות עשויות למנוע קבלת טיפול או להירתע מהמשך טיפול.
  • טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מחייבים רופאים עם רישיון לביצוע הרדמות עבור טיפולי שיניים. ללא התמחות בתחום, הדבר עשוי להיות מסוכן ביותר.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה במרפאת השיניים של דוקטור מורגן:

מתוך רצון לתמוך במטופל ולסייע לו לעבור את תהליך הטיפול על הצד הטוב ביותר, דוקטור מורגן מבצעת טיפולי שיניים בהרדמה, כאשר ההחלטה מתקבלת בשיתוף פעולה המכיל את דעתה המקצועית של הרופאה יחד עם הצרכים האישיים של הלקוח.

הגיע הזמן לטפל בשיניים ללא כאב וללא חרדה.

מאמרים נוספים:

השתלת שיניים בעזרת סד מונחה מחשב

השתלות שיניים הן תהליך מורכב הדורש תכנון מדוקדק וביצוע מדויק. עם ההתפתחות הטכנולוגית בתחום רפואת השיניים, השתלות בעזרת סד מונחה מחשב הפכו לדרך יעילה ואמינה

Translate »