א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

שחזור שן קדמית

מרפאת ד”ר מורגן בניהולה של קלריסה מציעה את כל מגוון הטיפולים מהפשוטים ביותר דוגמת סתימת שן והשלמת שיניים קדמיות ועד למורכבים שבהם דוגמת השתלות חניכיים. השירותים המתקדמים המוצעים במרפאה כוללים שחזור שן קדמית ושיוף שן במטרה להחזיר את השיניים לתפקוד מלא, לשמור על בריאות הפה וכמובן ליצור מראה אסתטי.

טיפולי שחזור שן קדמית

שחזור שן קדמית היא פעולה המתבצעת במקרים בהם שן קדמית בודדת משחירה, ברוב המקרים, כתוצאה מנמק בעצב. הטיפול מספק פתרון יעיל ואסתטי במצבים של ריקבון כאשר הפעולה כוללת מספר שלבים של ביצוע טיפול שורש והכנה באמצעות שיוף לתהליך השחזור ובחלק מן המקרים אף נדרשת התקנת כתר חרסינה. כאשר מדובר על שן קדמית, תהליך העבודה הינו מורכב ודורש ביצוע התאמה הן מבחינת צבע השן והן מבחינת מיקומה בלסת. שחזור שן קדמית חייב להביא בחשבון את פעולת השיוף ויצירה של התאמה לשורת השיניים וכן יש להקדיש תשומת לב רבה לגוון וצבע השן כך שישתלב בטבעיות מבחינת המראה עם יתר השיניים.

שיוף שיניים

שיוף שיניים בגבעתיים במרפאת ד”ר מור-גן מתבצע בצורה מדויקת ומאפשר יצירה של שיפור משמעותי מבחינה אסתטית למראה חלל הפה. שיוף שיניים בגבעתיים מתבצע באמצעות הסרת השכבות העליונות של השן עד ליצירה של מראה אחיד של השיניים. השיוף יכול לעמוד בפני עצמו או להוות חלק מטיפול רחב וכולל יותר. פעולת השיוף מסירה את שכבת הלכלוך מהשן אשר גורמת להצהבתה ומקנה מראה שיניים אסתטי בעל גימור איכותי. שיוף שיניים בתל אביב במרפאת ד”ר מור-גן מתבצע ברמה הגבוהה ביותר ובדיוק רב לשם שמירה והגנה על השן בשילוב של השגת תוצאה מושלמת. הניסיון ברב והמיומנות של צוות רופאי המרפאה יבטיח הענקת מראה של שיניים יפות, לבנות ובריאות וכל זאת תוך שמירה על השיניים מנזקים ותוך הקפדה על איכות השירות ויחס אנושי ואישי.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים