א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

השתלת שיניים גבעתיים

השתלת שיניים גבעתיים היא טיפול חשוב מאין כמוהו, לאנשים המעוניינים לבצע שיקום של הפה, להשלים שיניים חסרות ואפילו לצורך טיפול אורתודנטי. מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן ברמת גן, נמצאת מרחק נסיעה של דקות ספורות מפארק גבעתיים, מספקת טיפולי השתלת שיניים באמצעות ציוד מתקדם, צוות מיומן ועוד 30 שנות ניסיון ברפואת שיניים, מהטובים בתחומם.

 

השתלת שיניים גבעתיים – מה זה אומר?

טיפול השתלת שיניים הוא חלק מהליך של שיקום הפה, אותו ניתן ליישם על הפה כולו, או רק על חלק שבו יש שיניים חסרות. למעשה, השתלת שיניים בגבעתיים יכולה להתבצע גם עבור שן אחת בלבד, אם כי ניתן לבצע השתלת שיניים גם עבור טיפול אול אין 4, או אפילו העמסה מידית.

 

אבל מה היא בדיוק השתלת שיניים?

השתלת שיניים מתבצעת לרוב תוך שימוש בשתלים דנטליים, שהם ברגים עשויים טיטניום. זהו חומר מתכתי, קל משקל, עמיד ואיכותי מאוד. את הברגים הקטנים מחדירים לעצם הלסת, במקומות המיועדים לשיניים חדשות. לאחר תקופת המתנה של כמה שבועות עד כמה חודשים, לצורך קליטה של השתלים ברקמות הגוף, ניתן להתחיל לבנות את השיניים. התוצאה המתקבלת נראית ומרגישה כמעט לגמרי כמו שן טבעית.

השתלת שיניים בגבעתיים במרפאת דר' ק. מור-גן - לתוצאות מושלמות

5433a02e-ff51-49c8-84d9-e6f1ff46201a

למי מתאים הליך זה?

השתלת שיניים מצריכה שימוש בעצם הלסת ולכן, מטופל המעוניין בטיפול השתלת שיניים בגבעתיים, צריך שתהיה לו עצם עבה וחזקה, בכמות מספקת לצורך החדרה טובה ויעילה של שתלים דנטליים. מלבד תנאי זה, כל מטופל שיש לו שיניים חסרות ומעוניין בטיפול שיחזיר לו את החיוך באופן קבוע, יכול לבצע השתלת שיניים. זו יכולה להיות שן שבורה בעקבות מכה, או נפילה, שן שנרקבה בגלל הזנחה ממושכת, או כל שן חסרה מסיבה אחרת.

 

השתלת שיניים בגבעתיים במרפאה מובילה

השתלת שיניים נחשבת טיפול נפוץ ומקובל, מבוקש מאוד בשל היותו טיפול יעיל עם תוצאות טובות. טיפול השתלת שיניים במרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן, יעניק לכם את החיוך שלכם בחזרה: בזכות השיניים היפות והחדשות שתקבלו, הציוד המתקדם, הצוות המיומן והניסיון העשיר המלווים כל טיפול במרפאה – המתמחה בטיולי שיקום שיניים ואסתטיקה דנטלית.

 

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים