השתלת שיניים בתל אביב

השתלת שיניים בתל אביב היא הדרך הבטוחה והנוחה ביותר עבור אנשים רבים, לקבל טיפולים לשיקום הפה, או טיפולי אסתטיקה דנטלית ברמה גבוהה, קרוב לבית ובסביבה נוחה. מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן, מעניקה מגוון טיפולי שיניים, בכלל זה השתלות שיניים, למטופלים מרחבי מרכז הארץ.

השתלת שיניים בתל אביב – מה זה אומר?

השתלת שיניים היא הליך כירורגי, במהלכו מוחדרים לתוך עצם הלסת שתלים דנטליים, עשויים מטיטניום. זוהי מתכת קלה ואיכותית, עמידה ביותר, בנויה בצורת ברגים, אותן ניתן להחדיר לתוך עצם הלסת כדי לבנות בסיס להתקנה של שן מלאכותית. השימוש בשתלים חוסך למטופלים את הצורך להשתמש בשיניים תותבות נשלפות, מאפשר שיקום של שיניים חסרות והשבה של מראה מרשים ויפה של החיוך שלכם. בנוסף עם כל אלה, שתלים מאפשרים גם שימוש נוח בשיניים, עד כדי כך שכמעט לא ניתן להבחין בהבדל בין השתל לבין שן טבעית.

סוגים שונים של השתלות שיניים

מרפאת השיניים של דר' מור-גן מציעה ייעוץ מקצועי לבחירת השיטה המתאימה והבטוחה ביותר עבורכם לביצוע השתלת השיניים בתל אביב:

  • השיטה הקלאסית – החדרה של שתלי טיטניום לעצם הלסת לצורך יצירת בסיס לבניית שיניים חדשות
  • העמסה מידית – החדרת שתלים ובנייה של שיניים חדשות ללא המתנה ארוכה להיקלטות של השתלים
  • אול און 4 – 4 שתלים, עליהם מציבים מערכת שיניים שלמה חדשה

 

מרפאת דר' קלריסה מור-גן – מרפאת שיניים בתל אביב עם צוות מנוסה בהשתלות שיניים ושיקום פה

השתלת שיניים יכולה להיות חוויה נעימה, אם מקפידים לבצע אותה בקליניקה איכותית, אצל רופאים בעלי ניסיון, המעודכנים בידע רלוונטי, ומשתמשים בציוד חדיש ומתקדם. למענה מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אל מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן. מרפאת שיניים זו ממוקמת ברמת גן, במרחק נסיעה של דקות ספורות ממגדלי עזריאלי בתל אביב. עובדה זאת, לצד ניסיונה העשיר של דר' מור-גן בתחומים שונים של טיפולי שיניים, בדגש על טיפולי שיקום הפה וטיפולי אסתטיקה דנטלית, הופכים את הקליניקה לאבן שואבת עבור מטופלים רבים מרחבי מרכז הארץ. מטופלים המעוניינים לבצע השתלת שיניים בתל אביב, יודעים כי הקליניקה של דר' מור-גן מציעה טיפולים בעזרת ציוד מתקדם וצוות מיומן וכי השירות הייחודי אותו מעניקה הקליניקה במרכז הארץ, הוא ייחודי באיכותו.

השתלת שיניים תל אביב

אתם גרים בגוש דן וחושבים על השתלת שיניים בתל אביב? יש לנו את כל התשובות. ניתוח השתלת שיניים הוא הליך כירורגי פשוט בו מחליפים את שורשי השיניים הפגומות במתכת בעזרת מוצבים הדומים לברגים קטנים, וכך מחליפים את השיניים הפגומות או החסרות בשיניים מלאכותיות שנראות ומתפקדות ממש כמו האמיתיות. ניתוח השתלת שיניים יכול להציע פתרון מושלם, נוח וקל לתחזוק לעומת שיניים תותבות או גשר המהווים טיפולים אלטרנטיביים להליך. במרפאת השיניים של ד"ר קלריסה מור –גן ברמת גן תוכלו לקבל מגוון שירותי טיפולים דנטליים ובתוכם גם השתלת שיניים מקצועית, איכותית ובטוחה.

דברים שחשוב לדעת על השתלת שיניים בתל אביב

  • ידע כללי: אופן ביצוע השתלת השיניים תלוי בסוג השתל ובמצב עצם הלסת של המטופל. ניתוח השתלת שיניים בתל אביב ובכלל עשוי לכלול מספר הליכים נלווים כמו הרמת סינוס והשתלת עצם. היתרון העיקרי של השתלים הוא התמיכה המוצקה בשיניים החדשות- תהליך ההשתלה מחייב את העצם להחלים היטב סביב השתל, ומכיוון שריפוי עצם דורש זמן התהליך יכול להימשך מספר חודשים.
  • קריטריונים: השתלות שיניים לרוב מתאימות למטופלים העומדים בקריטריונים הבאים: כאשר קיימת שן אחת או יותר שחסרות או פגומות ברמה ניכרת, קיימת עצם לסת בוגרת שהגיעה לצמיחה מלאה ויציבה, כמות מספקת של שטח עצם בריאה לאבטחת מיקום השתלים, (אם אין מספיק עצם בריאה, ניתן לעבור השתלת עצם טרם הליך ההשתלה), הרקמות האוראליות של הלקוח בריאות ולא ידוע מצב בריאותי שעלול להפריע לריפוי העצם, וכן מוכנות לצמצום במידה משמעותית עישון במידה ומעשנים.
  • כמו בכל ניתוח, גם בהשתלת שיניים קיימים סיכונים בריאותיים על פי סטטיסטיקה מסוימת. עם זאת, הבעיות הנובעות מהשתלת שיניים די נדירות, וגם כאשר הן מתרחשות, הן בדרך כלל קלות ביותר וניתן לטפל בהן ללא שום בעיה.

 

תתרגלו לחייך לעולם

במרפאת השיניים של ד"ר קלריסה מור-גן תוכלו ליהנות ממגוון שירותי טיפולי שיניים מקצועיים ואיכותיים במיוחד. לד"ר קלריסה יש ידע וניסיון עשיר ומוכח של למעלה מ30 שנה ואלפי מטופלים מרוצים. היא למעשה ערכה בשנות ניסיונה כמעט כל פרוצדורה רפואית הקשורה לחלל הפה והלסת.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים:

שתלים בשיניים מחיר

מחיר השתלת שיניים יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים, לרבות המיקום, מורכבות המקרה, החומרים בהם נעשה שימוש, מומחיותו של רופא השיניים וכל הליכים נוספים הנדרשים. חשוב

Translate »