א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

השתלת שיניים בתל אביב

השתלת שיניים בתל אביב היא הדרך הבטוחה והנוחה ביותר עבור אנשים רבים, לקבל טיפולים לשיקום הפה, או טיפולי אסתטיקה דנטלית ברמה גבוהה, קרוב לבית ובסביבה נוחה. מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן, מעניקה מגוון טיפולי שיניים, בכלל זה השתלות שיניים, למטופלים מרחבי מרכז הארץ.

 

השתלת שיניים בתל אביב – מה זה אומר?

השתלת שיניים היא הליך כירורגי, במהלכו מוחדרים לתוך עצם הלסת שתלים דנטליים, עשויים מטיטניום. זוהי מתכת קלה ואיכותית, עמידה ביותר, בנויה בצורת ברגים, אותן ניתן להחדיר לתוך עצם הלסת כדי לבנות בסיס להתקנה של שן מלאכותית. השימוש בשתלים חוסך למטופלים את הצורך להשתמש בשיניים תותבות נשלפות, מאפשר שיקום של שיניים חסרות והשבה של מראה מרשים ויפה של החיוך שלכם. בנוסף עם כל אלה, שתלים מאפשרים גם שימוש נוח בשיניים, עד כדי כך שכמעט לא ניתן להבחין בהבדל בין השתל לבין שן טבעית.

 

סוגים שונים של השתלות שיניים

מרפאת השיניים של דר' מור-גן מציעה ייעוץ מקצועי לבחירת השיטה המתאימה והבטוחה ביותר עבורכם לביצוע השתלת השיניים בתל אביב:

  • השיטה הקלאסית – החדרה של שתלי טיטניום לעצם הלסת לצורך יצירת בסיס לבניית שיניים חדשות
  • העמסה מידית – החדרת שתלים ובנייה של שיניים חדשות ללא המתנה ארוכה להיקלטות של השתלים
  • אול און 4 – 4 שתלים, עליהם מציבים מערכת שיניים שלמה חדשה

השתלת שיניים בתל אביב במרפאה המובילה ביותר - מרפאת ק. מור-גן

מרפאת דר' קלריסה מור-גן – מרפאת שיניים בתל אביב עם צוות מנוסה בהשתלות שיניים ושיקום פה 

השתלת שיניים יכולה להיות חוויה נעימה, אם מקפידים לבצע אותה בקליניקה איכותית, אצל רופאים בעלי ניסיון, המעודכנים בידע רלוונטי, ומשתמשים בציוד חדיש ומתקדם. למענה מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אל מרפאת השיניים של דר' קלריסה מור-גן. מרפאת שיניים זו ממוקמת ברמת גן, במרחק נסיעה של דקות ספורות ממגדלי עזריאלי בתל אביב. עובדה זאת, לצד ניסיונה העשיר של דר' מור-גן בתחומים שונים של טיפולי שיניים, בדגש על טיפולי שיקום הפה וטיפולי אסתטיקה דנטלית, הופכים את הקליניקה לאבן שואבת עבור מטופלים רבים מרחבי מרכז הארץ. מטופלים המעוניינים לבצע השתלת שיניים בתל אביב, יודעים כי הקליניקה של דר' מור-גן מציעה טיפולים בעזרת ציוד מתקדם וצוות מיומן וכי השירות הייחודי אותו מעניקה הקליניקה במרכז הארץ, הוא ייחודי באיכותו.

 

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים