א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

השתלת שיניים ברמת גן

השתלת שיניים ברמת גן – ד"ר קלריסה מורגן

שלושים שנות ניסיון ברפואת שיניים וצבירת ידע רצופה על שיטות הטיפול החדשות והעדכניות ביותר, מאפשרים לנו לספק לך את שיטות הטיפול האידיאליות. בכל הנוגע להשתלת שיניים אני מזמינה אותך ליצור עימנו קשר, לקבוע פגישת ייעוץ בנושא השתלת שיניים ברמת גן ולחייך כל הדרך אל רופאת השיניים שלך.

סוגי טיפולים-

הרמת סינוס פתוחה ברמת גן

כל מה שרצית לדעת על הרמת סינוס פתוחה טיפולי שיניים הם דבר מהותי מאוד,שכן השיניים מהוות חלק בלתי נפרד ממראה הפנים שלנו, וממלאות.

אול און 6 (ALL ON SIX)

אול און 6 או בשמה הנוסף שיטת ששת השתלים. שיטת און אול 6 בהשתלת שיניים באה לקראתנו ומאפשרת לנו התקנה של 6.

השתלה בשיטת I RASE

שיטת I rase להשתלת שיניים שיטת I RASE הינה שיטת טיפול המשלבת בין בניית עצם לבין החדרת שתל. אצל אנשים הסובלים מנסיגת.

השתלת שיניים בשיטת I RASE

i raise הוא חדירה לרצפת הסינוס אשר נעשית באמצעות מקדחים מדויקים ומותאמים למטופל. החדירה העדינה מחליפה את החיתוך ומבוצעת במירב העדינות UJUXF, הליך פולשני נרחב (הרמת סינוס פתוחה ) במינימום טראומה ובהחלמה קלה ומהירה. התקנת 4 שתלים בלסת העליונה באמצעות שתל I Raise .

השתלת שיניים ברמת גן

השתלת שיניים היא הדרך המתקדמת ביותר כיום לוודא כי השיניים שלך ישרתו אותך לכל החיים מבלי לפגוע באסתטיות של הפנים או החיוך שלך. מומלץ מאוד להגיע לפגישת ייעוץ לפני השתלת שיניים, בה יאובחן המצב שלך וכל האפשרויות שלך יוצגו בפנייך לצד המשמעויות הכלכליות והרפואיות שלהן.

שתלים דנטליים הם פתרון אמיד וקבוע לאובדן שיניים או להידרדרות של שיניים, היקף הטיפול תלוי במצב ורצונות המטופל וניתן להשתיל שן אחת, שתיים או לעיתים אף את כל השיניים. כמובן שהתקנת השתל צריכה להיעשות רק על ידי גורם מקצועי אשר מבין את תפקודי הפה והשיניים ויודע כיצד למקסם אותם בעזרת השתל.

גורמים לשיניים רקובות או חסרות המקבלים מענה בהליך השתלת שיניים השתלת שיניים ברמת גן:

 • ריקבון של השן.
 • שחיקה של השיניים.
 • טיפול לקוי ומתמשך בשיניים ובחניכיים.
 • טיפול שורש אשר בוצע בחובבנות או שלא צלח.
 • פריודונטיטיס ומחלות חניכיים אחרות.
 • טראומה או פגיעה פיזית באזור הפה.
 • פגמים מולדים מסוגים שונים ועוד.

תהליך השתלת השיניים ברמת גן

ישנן מספר דרכים לבצע השתלת שיניים, כאשר הבחירה תלויה בעיקר במצב הפה שלך, דחיפות הטיפול והרצונות האישיים שלך.

כיום, כשמחפשים השתלת שיניים ברמת גן, אין צורך לנסוע רחוק ותושבי העיר יכולים ליהנות מהשתלות מושלמות של כלל השיניים במהלך יום אחד, או לחלק את הטיפול בכדי שיתאים ללוח הזמנים שלך.

בהליך טיפול מודרני זה, הודות לטכנולוגיות מתקדמות ושימוש בחומרים שונים, קשה מאוד לזהות את השן המלאכותית ממבט חיצוני או אפילו על ידי המטופל עצמו.

לאחר ההשתלה, יש לעקוב אחר הוראות הרופא המטפל בכדי למנוע סיבוכים ודלקות ולדאוג להיגיינת הפה עד שהשתלים ישתלבו בו בצורה מושלמת. תהליך ההחלמה מלווה בפגישות מעקב ויכול להימשך עד לשנה, חשוב להבין כי בניגוד להליך כירורגי רוב תקופת ההחלמה אינה מלווה בכאבים או אי נוחות.

שלבים בהשתלת השיניים ברמת גן

 1. חור ניתוב מזערי נקדח בחניכיים, באזור בו חסרה השן, ואליו מוחדר בורג טיטניום אשר יחזיק את השתל במקומו.
 2. מכסה מגן מורכב על הבורג ומאפשרים לתהליכים טבעיים של הגוף לקבל את השתל ולעגן אותו במקומו.
 3. המכסה מוסר ובמקומו מותקן כתר זמני – עד למוכנות של החניכיים לכתר הקבוע.

מתי יש צורך בהשתלת שיניים ברמת גן?

שיניים חסרות או רקובות יכולות לפגוע בצורה קשה בביטחון העצמי ואיכות החיים לצד הפרעות באכילה ולכן הטיפול ידוע כמשפר את אורח החיים בכלל ולא רק את בריאות חלל הפה. וישנם אמנם מקרים נפוצים בהם לרוב השתלת שיניים היא ההליך המומלץ, אך חשוב להביא בחשבון כי זה הוא אינו הפתרון היחידי הקיים.

שיניים תותבות קבועות וגשרים בשיניים הן גם אפשרויות לתחזוקת הפה. כבר בפגישת הייעוץ הראשונית אוכל להסביר לך את היתרונות של כל אחד מהטיפולים עבורך ולהתאים את הטיפול הרפואי האידיאלי עבור השיניים שלך.

כשמחפשים לבצע השתלת שיניים ברמת גן פונים לקבלת ייעוץ ללא תשלום במרפאה של ד"ר קלריסה מורגן.

השתלת שיניים ברמת גן

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים