א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

הרמת סינוס פתוחה

כל מה שרצית לדעת על הרמת סינוס פתוחה

טיפולי שיניים הם דבר מהותי מאוד,שכן השיניים מהוות חלק בלתי נפרד ממראה הפנים שלנו, וממלאות תפקידים רבים בדיבור, אכילה ועוד.

חשוב לשמור על השיניים, לבקר אצל רופא השיניים, לטפל במידת הצורך, ולשמור על היגיינת פה. במידה וחסרות שיניים בפה, מסיבות כאלו ואחרות, ניתן להיעזר בשתלים כתחליף לשן המקורית. לעיתים כאשר יש צורך בשתלים, עקב כמות מועטה של עצמם, לא ניתן להשתיל באופן ראוי את השתלים,ולכן יש צורך בתהליך כירורגי הנקרא הרמת סינוסים.

מהי הרמת סינוסים?

הסינוסים הם החלל שנמצא בגולגולת ותפקידם הוא בתהליך הפקת הקול. בלסת העליונה קיימים סינוסים מאחורי השיניים העליונות האחוריות, כאשר יש צורך להשתיל שיניים במקום, וקיים חוסר בנפח של עצם הלסת, נוצר קושי להשתיל את השתל ולכן אחת השיטות היעילות ביותר לטיפול בבעיה היא תהליך הנקרא הרמת סינוס שמשמעו הגדלה של כמות העצם סביב השתלים על חשבון נפח הסינוס.

ישנם שתי שיטות שלך הרמת סינוסים: הרמת סינוס פתוחה והרמת סינוס סגורה. ורופא השיניים יבחר את הדרך היעילה והטובה ביותר עבור המטופל, בהתאם לאיכות העצם, כמות השתלים ועוד.

הרמת סינוס פתוחה

בתהליך הרמת סינוס הפתוחה, הרופא ייצור חתך בחניכיים ויכנס דרך עצם הלסת לתוך הסינוס. בתוך הסינוס הרופא יחל בתהליך בניית עצם חדשה שתהווה תחליף לעצם הקיימת, ובעצם כך הרופא מגדיל באופן משמעותי את עצם הלסת.

הרמת הסינוס הפתוחה מתאימה בעיקר לאנשים שיש להם צורך בכמות גדולה של עצם, בגלל חוסר מהותי בו. ניתן לומר שבעזרת התהליך הרופא בונה עצם חדשה, על חשבון חל הסינוס, שתאפשר לו להשתיל את השתלים שלהם זקוק המטופל,באופן הטוב ,הנוח והיעיל ביותר.

התהליך נקרא תהליך כירורגי ניתוחי, וכדאי לעשות אותו,אצל רופא מומחה ומקצוען,שעשה את התהליך מספר רב של פעמים, והוא מבין בתחום ויודע להתאים לכל מטופל את סוג הרמת הסינוס הייחודי והמתאים לו בהתאם למבנה הלסת והפה, בהתאם לאופי ההשתלה שהוא עתיד לבצע בפיו ועוד. שיניים הם ללא ספק דבר עדין ומשמעותי, הדורש את הטיפול הטוב ביותר. כשמדובר בתהליך הרמת סינוס פתוחה,

בהחלט לא כדאי להתפשר.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים