א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

גשר לשיניים

גשר לשיניים – חיוך ישר מכל הלב

תשכחו כל מה שאתם זוכרים על יישור שיניים. ברזלים, גשר בשיניים מיושן, רסן ועוד, כל זה שייך לעבר. היום- הטיפול נעשה בנוחות מרבית במהירות וביעילות.

לפני כעשרים שנה הורים שרצו ליישר את שיני ילדיהם ניגשו לטיפול שיניים ארוך ומייגע. יישור שיניים כלל בין השאר אביזרים פנימיים וחיצוניים שגרמו לאי נוחות רבה עבור המטופל\ת, עלות גבוהה וטרטור המטופל\ת.

יישור שיניים התפרס על תקופה ארוכה ואפילו מספר שנים. היה צורך להחליף מספר פעמים את המכשיר לפי מיקום השיניים, נגרם לחץ רב על השיניים וקושי לשמור על ניקיון והיגיינת השיניים. הגרוע מכול היה הפגם האסתטי, המכשירים הפנימיים והחיצוניים היו נראים לעין ופגעו במראה פניהם של המטופלים.

כיום, תהליך יישור שיניים באמצעות גשר בשיניים מתבצע בדרכים חדשניות ומפותחות הרבה יותר, והתוצאות? תוכלו לראות לבד את החיוך הישר המתנוסס על פניהם של ילדיכם.

גשר לשיניים – טיפול מהיר ליישור שיניים

רופאים מומחים לפריודונטיה ואורתודונטיה מיישמים שיטה חדשה של “טיפול מהיר ליישור שיניים”. שיטה זו פותחה על ידי טובי הרופאים במדינת פנסילבניה, והיא נמצאת בשימוש נרחב, ומאפשרת קיצור משמעותי במשך הזמן של יישור השיניים.

הטיפול נעשה על ידי ביצוע טיפול כירורגי קל בחניכיים לפני תחילת הטיפול האורתודנטי. טיפול זה מאפשר “הזזת שיניים מהירה” ומסתיים במהירות יחסית בהשוואה לשנים קודמות.

כמו כן, ניתן “להסתיר” גשר בשיניים באמצעות “מכשיר בלתי נראה” או שימוש בפלטות שקופות.

למי מתאים גשר בשיניים מסוג זה?

כיום, התקנת גשר בשיניים, יכולה להיעשות במסגרת טיפול מהיר (בהתאם למצב האורתודונטי) ליישור שיניים. פתרון זה הינו מתאים לילדים הנזקקים ליישור שיניים ולמתבגרים שעדין לא עברו את הטיפול הרצוי.

מה לגבי אנשים מבוגרים?

הטיפול מתאים גם למבוגרים שכבר עברו את גיל העשרה, אנשים מבוגרים רבים שעדיין לא הספיקו ליישר את שיניהם מסיבות שונות, הם נאלצים להתמודד עם שיניים לא ישרות ולפעמים הדבר גורם לרגשות קשים כמו: חוסר ביטחון, בושה, הסתרה וכו’.

בשביל מה להמשיך לסבול ולהסתיר את החיוך? התקנת גשר בשיניים בטיפול חדשני, מהיר ומקצועי ותזכו במראה חדש, אסטטי וזוהר. זכרו, שיניים עקומות- זהו לא רק פגם אסתטי אלא גם פגם שיכול להשפיע על תפקוד הלסת.

ילדים ומבוגרים שהתנסו בטיפול זה, ישמחו לשתף אתכם בטיפול שהפך לחוויה, אין ספק כי החיוך הישר ילווה אותם לאורך זמן.

למידע נוסף בנושאי טיפול גשר בשיניים, כנסו לקישור הבא >>

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים