א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

אסטתיקת הפה

אסתטיקת הפה הוא תחום חשוב ומרכזי ברפאות השיניים והמודעות לחשיבותו הולכת ועולה בשנים האחרונות במקביל לעלייה במודעות לתחום. עיקר ההתמקדות בתחום אסתטיקת הפה מתייחס לטיפול השתלות שיניים. אם בעבר, נושא השתלות השיניים היה מאיים וגרם לחשש ורתיעה בקרה המטופלים, הרי שכיום, נוכח התפתחות הטכנולוגיה ושיטת הטיפול המתקדמות, טיפולים אלה נחשבים לבטוחים ומאיימים הרבה פחות.

טיפולי אסתטיקת הפה

מרפאת ד”ר קלריסה מור-גן מציעה מגוון שירותים וטיפולים בתחום אסתטיקת הפה הכוללים טיפול השתלת שיניים בתל אביב והמרכז בהתאמה אישית בהתאם לבעיה הספציפית של כל מטופל וזאת לאחר מתן ייעוץ ואבחון מקצועי מקיף. אחת משיטות הטיפול היעילות בתחום, היא השתלות שיניים בשיטת I RASE, זוהי שיטה המשלבת בין בניית עצם והחדרת שתל. הטיפול מתאים למי שסובל מנסיגת עצם אשר מקשה על ביצוע השתלת שיניים. במצבים בהם קיים חוסר של עצם, ניתן לבצע הליך כירורגי הכולל הרמת סינוס באמצעות החדרת חומר דמוי עצם. כעבור כמה ודשים מהזרקת החומר הוא מוחלף בדמוי עצם על מקובע השתל.

שיטות טיפול מתקדמות וחדשניות

מרפאת ד”ר מור-גן מספקת מגוון טיפולי אסתטיקת הפה, טיפול השתלות שיניים ומהווה כתובת לכלל הבעיות בתחום האורתונדטיה. שירותי המרפאה כוללים השתלת שיניים בגבעתיים בשיטות מתקדמות ובאמצעות טכנולוגיות חדשניות אשר מספקות תוצאות טובות ויעילות למגוון רחב של בעיות. השתלות שיניים בשיטת I RASE מאפשרת לדלג על השלב הכירורגי של חיתוך החניכיים והחדרה של החומר דמוי העצם דרך השתל עצמו בשילוב של מי מלח אשר תפקידם הוא לשמור על שלמות הרקמה בזמן שהיא מופרדת ולקבע את השתל במקום.

מרפאת ד”ר מורגן – הכתובת שלכם לטיפולים בבעיות שיניים

מחפשים טיפול השתלת שיניים בגבעתיים? מרפאת ד”ר קלריסה מור-גן היא המקום הנכון לבצע בו טיפולי אסתטיקת הפה וטיפול השתלות שיניים בידי מומחית בתחום. ד”ר מורגן מוסמכת במתן מגוון טיפולים בשיטות החדשניות והמתקדמות ביותר בענף הכוללות טיפול לייזר, טיפולי חניכיים, ציפויי שיניים, יישור שיניים, הלבנת שיניים ועוד וכל זאת תוך מתן דגש על יחסי לבבי ואישי.

 

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים