א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

אורתודנטיה במרכז

שירותי אורתודנטיה במרכז על ידי ד”ר מור-גן מבטיחים טיפול מקצועי בידיים אמונות במגוון סוגי הטיפולים. מרפאת אורתודנטיה במרכז של ד”ר קלריסה, תבטיח מענה לכלל הבעיות האורתודנטיות וטיפול פה ושיניים בדרך הטובה והאמינה ביותר.

ד”ר מור-גן – מומחית אורתודנטיה במרכז

ד”ר מור-גן מציעה טיפולי אורתודנטיה ברמת גן, אורתודנטיה בתל אביב ומגוון רחב של טיפול אסתטיקה דנטלית החל מטיפולי רפאות שיניים כללית, דרך טיפולי יישור שיניים ועד לטיפולים אורתודנטיים לילדים ולמבוגרים כאחד. אורתודנטיה היא תחום בלתי נפרד מרפואת השיניים, אולם לא כל רופא שיניים מוסמך כמטפל בתחום. התחום עוסק במבנה השיניים והלסתות ולטיפולים ישנה חשיבות רבה הן בפן הרפואי והן בפן האסתטי. אם אתם מחפשים מומחיות בתחום אורתודנטיה במרכז, ללא ספק, מרפאת קלריסה מור-גן היא כתובת ובית בעבורכם.

ייעוץ ואבחון מקצועי בהתאמה אישית

במרפאה תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ואבחון יסודי במטרה להתאים עבורכם את שיטת וסוג הטיפול מתוך התאמה מלאה לבעיה הספציפית וכן לסיבות בגינן היא נוצרה. הטיפולים כוללי מענה לבעיות הנובעות מסיבות מודות וכאלה אשר נוצרו עם השנים והגיל. תחום האורתודנטיה מחייב פנייה לגורם מקצועי מוסמך ומהימן, שכן ידיים בלתי מקצועיות, עלולות להסב נזקים או שלא להגיע לתוצאה הרצויה. מרפאת ד”ר מור-גן היא מרפאת אורתודנטיה במרכז המספקת שירותי מומחית בתחום בעלת מוניטין וניסיון רב.

מגוון טיפולים בריאותיים ואסתטיים

אם בעבר היה נהוג לפנות לטיפולים אורתודנטיים בעיקר בגילאים צעירים ובקרב ילדים, הרי שכיום, עם התפתחות התחום והמודעות לנושא האסתטיקה, ישנה מגמה חדשה של טיפולי אורתודנטיה למבוגרים במטרה לשפר את המצב הבריאותי והאסתטי של השיניים. מרפאת ד”ר קלריסה מור-גן תהווה עבורכם כתובת ומענה למגוון בעיות אורתודנטיה במרכז ובאופן ספציפי לטיפולי אורתודנטיה ברמת גן, טיפולי אורתודנטיה בתל אביב וטיפולי אסתטיקה דנטלית מגוונים. הטיפול כולל הפעלת לחץ על השיניים באופן עדין על מנת למקמן נכון וליישרן, הפעולה מתבצעת באמצעות פלטות לשיניים וטכנולוגיות מתקדמות נוספות המעניקות פתרונות יעילים ושאינם כרוכים בסבל רב.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים