א' - ה': 20:30 - 09:00 ו': 09:00-13:30 (פתוח בימי שישי)
גישה לנכים (מעלון מדרגות לקשישים ונכים)
   
03-5740484
       

אול און 4

שיטת אול און 4 מבוססת על מספר מינימלי של שתלים דנטליים, איתם ניתן ליצור בסיס להתקנה של מערכת שיניים שלמה. מדובר בשיטה מוכרת ויעילה, אשר צוברת פופולריות הולכת וגוברת. זאת, בזכות המהירות שבה היא פועלת. הצוות של מרפאת השיניים בניהול דר' קלריסה מור-גן ברמת גן עומד לרשותכם במסגרת טיפול חושב זה, ואף מציע סוגים נוספים של טיפולי שיניים – במקצועיות, באמינות ובשקיפות מלאה לאורך כל הדרך.

 

הפופולריות של שיטת אול און 4

שיטת ה-All on 4 הינה שיטה ייחודית ומומלצת, באמצעותה ניתן להשתיל שיניים ביעילות רבה. זאת, תוך חלוקה מדויקת, מוכחת ומחושבת של העומס על עצמות הלסת. בסיום ההליך, תתקבל תוצאה מרשימה, לצד מניעת הפגיעה של השתלים בעצמות הלסת עד למינימום האפשרי. 

מספר יתרונות ברורים, הם שהפכו את שיטת אול און 4 לשיטה מצליחה ומבוקשת בתחום:

  • תוצאות מהירות – ביום אחד אתם מקבלים 4 שתלים ומערכת שיניים חדשה שאפשר להלביש עליהם
  • התערבות כירורגית מינימלית – 4 שתלים בלבד
  • שיקום פה מהיר
  • ללא צורך בהרמת סינוס והשתלות עצם

יתרונות אלה הם שהפכו את שיטת אול און 4 למבוקשת ומוכרת. כעת, על מנת לבצע את ההליך כראוי, יש לפנות אל מרפאת שיניים מקצועית, מנוסה ומיומנת; מרפאת שיניים בזכותה ניתן יהיה להגיע לתוצאה הרצויה, ללא כל בעיה.

טיפולי שיניים בשיטת אול און 4 - דר' קלריסה מור-גן

אול און פור מבצעים אצל דר' קלריסה מור-גן – רופאת שיניים מובילה

שיטת האול און 4 מציעה אפשרות מפתה לשיקום מהיר של הפה, אך אינה מתאימה לכל אחד וחשוב להכיר לקבל על כך את הייעוץ הרלוונטי. יחד עם זאת, אם אתם זקוקים לטיפולי שיקום הפה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרפאת השיניים בניהול דר' קלריסה מור-גן ברמת גן, המתמחה בטיפולים לשיקום הפה וטיפולי אסתטיקה דנטלית. שם תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ועתיר ניסיון לגבי הטיול המתאים לכם ביותר ואף לקבל טיפול כזה מהטובים ביותר בתחום. כל זה במרכז הארץ.

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים